Kampania crowdinvestingowa Vela Poland oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Webinary
22 cze 2022, 09:34

Kampania crowdinvestingowa Vela Poland oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]

Vela Poland jest właścicielem marki Tripinvest oraz serwisu tripinvest.pl. Spółka zapewnia polskim klientom kompleksową obsługę nieruchomości w Hiszpanii, Francji i Chorwacji. Niedługo poszerzy swoją działalność również o Portugalię. Vela Poland umożliwia wsparcie w procesie kredytowania i potransakcyjnej obsługi inwestycji.

Spółka rozwinęła swoją działalność oferując początkowo hiszpańskie nieruchomości dla polskich nabywców. Dziś Vela Poland jest gotowa, aby oferować nieruchomości z pozostałych części Europy m.in. z Francji oraz Chorwacji. Spółka w 2022 roku prognozuje osiągnięcie około 1,6 mln zł przychodu oraz blisko 500 tys. zysku EBITDA w 2022 roku. Docelowo w perspektywie 2 lat spółka planuje debiut na rynku NewConnect.

Aktualnie trwa kampania crowdinvestingowa spółki. W ramach emisji akcji serii E planowane jest pozyskanie 962 tys. zł, które zostaną przeznaczone m.in. na skalowanie biznesu w Belgii Niderlandach. Tylko od początku 2022 roku do kwietnia działania Vela Poland doprowadziły do podpisania kilkudziesięciu umów rezerwacyjnych na nieruchomości w Hiszpanii. Część z nich bezpośrednio przekuły się na przychody na poziomie 227 tys. zł w I kwartale br.

W środę, 22 czerwca 2022 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Vela Poland, Michałem Ćwierzykiem oraz dyrektorem inwestycyjnym, Michałem Uherkiem. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły kampanii crowdinvestingowej oraz plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 22 czerwca 2022 roku o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.