Wyniki finansowe Eurohold Bułgaria oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Webinary
21 cze 2022, 11:30

Wyniki finansowe Eurohold Bułgaria oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]

Eurohold Bulgaria AD to wiodąca grupa finansowo-energetyczna działająca w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej (CEEC). Spółka rozwija działalność w zakresie dystrybucji i dostaw energii elektrycznej jak również ubezpieczeń.

Przychody spółki w I kwartale 2022 roku wzrosły ponad czterokrotnie do ponad 0,85 mld EUR. To głównie efekt konsolidacji wyników byłych spółek zależnych Grupy CEZ w Bułgarii, które zostały przejęte przez Eurohold w lipcu 2021 roku i obecnie działają pod marką Electrohold Bulgaria. Łączny zysk EBITDA holdingu przekroczył 47 mln EUR, co oznacza dziesięciokrotny wzrost w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. Z kolei zysk netto w I kwartale wyniósł prawie 19 mln EUR, czyli 30-krotnie więcej niż w tym samym okresie 2021 roku.

We wtorek, 21 czerwca 2022 roku o godz. 14:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Eurohold Bułgaria, Kiril Boshov. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe za I kwartał 2022 roku oraz dalsze plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru. Spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 21 czerwca 2022 roku o godz. 14:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.