Emisja akcji i plany rozwoju Neutrino Geology [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
26 wrz 2022, 16:19

Emisja akcji i plany rozwoju Neutrino Geology [Webinar z prezesem zarządu]

Neutrino Geology to spółka, która prowadzi projekt budowy modułowego detektora geo-neutrin, zdolnego do zeskanowania skorupy ziemskiej w poszukiwaniu surowców. W 2024 roku planowana jest komercjalizacja tej usługi.

Opracowany przez spółkę detektor pozwoli na uzyskanie pomiaru, który wskaże z dużym prawdopodobieństwem, czy na danym obszarze znajdują się złoża m.in. ropy naftowej, gazu ziemnego, uranu, metali szlachetnych i metali ziem rzadkich. Finalnie pozwoli to na radykalne skrócenie czasu i obniżenie kosztów poszukiwań geologicznych, co jest szczególnie istotne w kontekście globalnego wyczerpywania się złóż.

Do 29 września 2022 roku trwa emisja akcji Neutrino Geology na platformie Navigator Crowd. W jej ramach spółka chce pozyskać 2,5 mln zł, co pozwoli jej na sfinansowanie wkładu własnego w ramach II etapu projektu współfinansowanego przez NCBiR. Obecnie udało się pozyskać już ponad 70% zakładanej kwoty. Firma myśli o debiucie na rynku NewConnect w 2024 roku.

W poniedziałek, 26 września 2022 roku o godz. 17:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Neutrino Geology, drem inż. Waldemarem Majem. Podczas spotkania zostaną omówione plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 26 września 2022 roku o godz. 17:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.