Wyniki finansowe Grupy R22 za III kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem]
Obrazek użytkownika Webinary
18 lis 2022, 09:20

Wyniki finansowe Grupy R22 za III kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem]

Grupa R22 to technologiczna spółka, która wspiera firmy w automatyzacji procesów biznesowych oraz obecności w internecie, w szczególności w obszarze komunikacji, marketingu i sprzedaży. Portfolio obejmuje głównie usługi hostingowe, komunikacyjne i wsparcie e-commerce. Grupa R22 jest już obecna na 180 rynkach.

Spółka jest skoncentrowana, aby poszerzać swoją działalność na zagranicznych rynkach i zwiększać przychody z tego tytułu. „W każdym z obszarów naszej działalności silnie zwiększamy międzynarodową obecność. Dzięki temu udział sprzedaży zagranicą systematycznie rośnie, obecnie już ponad 40% przychodów jest generowanych poza Polską. Dynamika wzrostu naszych spółek: MailerLite i Profitroom, jest skoncentrowana na globalnej ekspansji. Oznacza to, że w kolejnych okresach ten udział będzie jeszcze wyższy” – mówi Jakub Dwernicki, prezes R22.

16 listopada spółka opublikuje wyniki finansowe za III kwartał 2022 roku. W samym I półroczu br. przychody Grupy wzrosły o 26% do 171,1 mln zł, a wynik EBITDA skorygowany o zdarzenia jednorazowe o 22% do 44,6 mln zł. Wzrost wyników to efekt wyraźnego wzrostu organicznego oraz przeprowadzonych w ubiegłym roku akwizycji.

W piątek, 18 listopada 2022 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Grupy R22, Jakubem Dwernickiem oraz wiceprezesem zarządu, Robertem Stasikiem. Podczas spotkania porozmawiamy o wynikach finansowych spółki za III kwartał 2022 roku i perspektywach rozwoju Grupy R22. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w piątek, 18 listopada 2022 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.