Emisja akcji ODPOCZNIJ SA, właściciela marki UKOI [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
22 lis 2022, 18:35

Emisja akcji ODPOCZNIJ SA, właściciela marki UKOI [Webinar z przedstawicielami spółki]

UKOI to kompletny projekt sieci mikrohoteli z widokiem na naturę. Oparty jest na mobilnym domku o powierzchni około 14m2, który nie wymaga pozwolenia na budowę. Celem było stworzenie najszybciej skalowalnego produktu - łatwego w powielaniu i szybkiego we wdrażaniu.

Inspiracją dla projektu był w znacznej mierze sukces Bookworm Cabin - poprzedniego projektu Bartłomieja Kraciuka, który w ciągu paru lat z leśnej chatki do czytania stworzył rozpoznawalną markę o światowym zasięgu. Założona przez Bartłomieja Kraciuka i Nikodema Rozbickiego spółka ODPOCZNIJ S.A. pozyskała przed obecną rundą ponad pół miliona złotych finansowania od prywatnych inwestorów oraz została zasilona kwotą 100 tys. zł w gotówce wpłaconą przez założycieli na kapitał zakładowy. Pełna kwota obecnej emisji akcji to 2 mln zł, z której spółka pozyskała już ponad 750.000 zł. Te środki, w całości przeznaczone na dalszy rozwój, pozwolą spółce na dynamiczną ekspansję.

W ciągu 3 do 5 lat firma chce być operatorem co najmniej 100 domków w całej Polsce, a następnie wyjść na inne rynki europejskie. Zarówno domki, jak i system sprzedaży, są zbudowane tak, by dać mocną bazę pod szybki wzrost i zwiększanie wartości marki. Firma stawia na skalowalność przedsięwzięcia i w oparciu o to stworzyła swój model biznesowy. Całość sprzedaży i obsługi gości odbywa się online, co pozwala zwiększyć wydajność i obniżyć koszty.

O trwającej emisji akcji ODPOCZNIJ SA, dotychczasowych osiągnięciach oraz planach rozwoju będzie można posłuchać podczas webinaru z przedstawicielami spółki – prezesem i założycielem, Bartłomiejem Kraciukiem oraz dyrektorem kreatywnym i założycielem, Nikodemem Rozbickim. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 22 listopada 2022 roku o godz. 19:00. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 22 listopada 2022 roku o godz. 19:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.