Wyniki finansowe spółki Answear za I półrocze 2023 r. [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
27 wrz 2023, 11:44

Wyniki finansowe spółki Answear za I półrocze 2023 r. [Webinar z zarządem spółki]

Answear.com to polska platforma e-commerce, w której ofercie można znaleźć szeroki wybór ubrań, butów i dodatków ponad 400 światowych marek. Od początku swojej działalności w 2011 roku zdobył ponad 50 nagród i wyróżnień, zyskał także uznanie tysięcy klientów na 11 rynkach, którym dostarcza nieustannych modowych inspiracji, współpracując z trendsetterami i ekspertami z branży mody.

Grupa w I kw. 2023 r. osiągnęła 52% wzrost przychodów, które wyniosły 271 mln zł. WBITDA zwiększyła się czterokrotnie i przekroczyła 15 mln zł, natomiast zysk netto uplasował się na poziomie 3 mln zł. Spółka w pierwszych miesiącach konsekwentnie zwiększała udział marek premium w ofercie, który na koniec marca wyniósł 59%.

Spółka kontynuuje proces integracji marek Sneakerstudio oraz PRM i w związku z tym, w ostatnim czasie ogłosiła plany emisji akcji celem pozyskania środków na ich rozwój.

W środę, 27 września o godz. 12:30 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Answear.com, Krzysztofem Bajołkiem oraz wiceprezesem zarządu ds. finansowych, Jackiem Dziadusiem. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe spółki za I półrocze 2023 roku oraz plany dalszego rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 27 września o godz. 12:30. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.