Wyniki CI Games za I półrocze 2023 roku [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
29 wrz 2023, 08:42

Wyniki CI Games za I półrocze 2023 roku [Webinar z zarządem spółki]

CI Games to notowana na giełdzie spółka z branży gier, która już w 13 października upubliczni swój największy projekt, grę Lords of the Fallen.

Do premiery największego tytułu CI Games został mniej niż miesiąc. Budżet projektu nawiązującego do gatunku souls-like to 200 mln zł, a spółka liczy, że tytuł trafi do wielu odbiorców. Lords of the Fallen będzie pierwszą premierą CI Games od 2021 roku i gry Sniper Ghost Warrior Contracts 2.

Wraz z udostępnieniem ostatniego trailera CI Games rozpoczęło przedsprzedaż gry. Tytuł ma również otrzymać wersję deluxe oraz kolekcjonerską. Prezes CI Games podkreśla, że ważna w sprzedaży jest nie tylko wersja cyfrowa, ale również pudełkowa. Dlatego obecnie trwają rozmowy z globalnymi sprzedawcami oraz sklepami fizycznymi.

W piątek, 29 września 2023 roku o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu CI Games, Markiem Tymińskim i wiceprezesem zarządu, Davidem Broderickiem. Podczas spotkania spółka omówi wyniki finansowe za I półrocze 2023 r. Po prezentacji zaplanowano sesję pytań i odpowiedzi. Webinar zostanie przeprowadzony w języku angielskim.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w piątek, 29 września 2023 roku o godzinie 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.