Emisja akcji i plany rozwoju Lichthund [Webinar z zarządem]
Obrazek użytkownika Webinary
06 maj 2024, 09:48

Emisja akcji i plany rozwoju Lichthund [Webinar z zarządem]

Lichthund to niezależne studio deweloperskie specjalizuje się w produkcji gier wideo. Spółka prowadzi obecne publiczną emisję akcji, w ramach której chce pozyskać do 4,8 mln zł.

Studio tworzy gry w oparciu o autorskie IP, wydaje je samodzielnie bądź we współpracy z wydawcami. Lichthund posiada w portfolio kilka projektów, z czego jeden już wydany, a pozostałe są w produkcji. Pierwszy to Lichtspeer - debiutancka gra studia, wydana w 2016 roku.

Flagowe tytuły, to zaś Food Truck Empire oraz projekt Bulldog (wydawany przez Team17), które są na zaawansowanym etapie produkcji, z premierami planowanymi kolejno na drugą połowę 2024 oraz, oraz pierwszą połowę 2025. Oba tytuły mają już zapewnione finansowanie. Kolejnym projektem, na który spółka zamierza pozyskać finansowanie z emisji akcji, jest projekt o roboczej nazwie Husky. Projekt Husky to kooperacyjna gra przygodowa z elementami zręcznościowymi i zagadkami logicznymi, która w nowatorski sposób podchodzi do współpracy graczy i wspólnej rozrywki.

W kwietniu studio opublikowało Memorandum oraz ustaliło i opublikowało ostateczną liczbę i cenę akcji, które są oferowane w ramach IPO. Zapisy na akcje potrwają do 8 maja 2024 r. Przydział został zaplanowany na 10 maja 2024 r. Cena emisyjna została ustalona na 69 zł za akcję.  Pieniądze z emisji Lichthund chce przeznaczyć na rozwój Projektu Husky oraz ogólne wydatki związane z rozwojem i marketingiem gier.

Zapraszamy na webinar z przedstawicielami Lichthund

W poniedziałek, 6 maja 2024 r. o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar z founderami spółki -  Rafałem Zarembą, prezesem zarządu  oraz Bartoszem Pieczonką, wiceprezesem zarządu. W spotkaniu weźmie udział także Dariusz Zaremba, członek zarządu.  Podczas webinaru omówione zostaną prowadzona emisja akcji oraz plany rozwoju studia.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 6 maja 2024 roku o godzinie 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.