Akcja charytatywna: Zrób dobrą inwestycję, uratuj życie Julii i wylicytuj niesamowitą nagrodę | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
01 gru 2016, 07:08

Akcja charytatywna: Zrób dobrą inwestycję, uratuj życie Julii i wylicytuj niesamowitą nagrodę

Potrzebna jest Twoja pomoc inwestorze. Tym razem o pieniądze nie prosi żadna spółka, która potrzebuje kapitału na realizację swoich ambitnych planów, tylko ktoś zupełnie inny. Zrób dobrą inwestycję i zainwestuj w naszą przyszłość, czyli życie chorego dziecka.

O co chodzi w akcji #DobraInwestycja

Zbliżają się Święta i z tej okazji postanowiliśmy zorganizować akcję, która nie będzie nastawiona na czyjkolwiek zysk, tylko na bezinteresowną pomoc. Celem akcji #DobraInwestycja jest zebranie jak największej sumy pieniędzy, za pośrednictwem serwisu SiePomaga na operację, która uratuje serce dziecka. Julia Milewska, bo o niej mowa, ma wadę serca, którą trzeba zoperować. Od tego zależy jej życie. Problem w tym, że trzeba to zrobić jak najszybciej i aby tak się stało wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi. Liczy się każda, nawet najmniejsza kwota wsparcia. Dla najhojniej wspierających akcję #DobraInwestycja przygotowaliśmy też trzy nagrody.

Co można wylicytować w akcji #DobraInwestycja

Osoby lub instytucje, które najmocniej wesprą Julię otrzymają przez nas zorganizowane i nigdzie niemożliwe do kupienia nagrody, mowa zwłaszcza o nagrodzie 1 i 2.

Nagrody są w sumie trzy. Pierwsze dwie dedykowane są osobom, które przekażą największe wsparcie. W obydwu przypadkach to niepowtarzalna okazja na spotkanie i porozmawianie z dwoma znanymi osobowościami naszego rynku kapitałowego.

Nagroda 1: Lunch z Prezesem CD PROJEKT Adamem Kicińskim w siedzibie spółki

lunch z Adamem Kicińskim
Nagroda 1: Lunch z Prezesem CD Projekt Adamem Kicińskim w siedzibie spółki

Dla osoby, która wesprze akcję największą kwotą zorganizujemy lunch z prezesem CD PROJEKT Adamem Kicińskim. Żeby było jeszcze ciekawiej, lunch odbędzie się w siedzibie spółki. Dokładny termin spotkania uzgodnimy ze zwycięzcą.

Nagroda 2: Kawa z Prezesem Quercus TFI Sebastianem Buczkiem

kawa z Sebastianem Buczkiem
Nagroda 2: Kawa z Prezesem Quercus TFI Sebastianem Buczkiem

Dla osoby, która wesprze akcję drugą w kolejności największą kwotą zorganizujemy spotkanie przy kawie z prezesem Quercus TFI Sebastianem Buczkiem. W tym przypadku szczegóły również uzgodnimy z osobą, która zajmie drugie miejsce, po zakończeniu akcji.

Oddzielną nagrodę przygotowaliśmy dla spółek giełdowych lub instytucji finansowych, które postanowią wesprzeć akcję #DobraInwestycja. Wystawiamy na licytację:

Nagroda dla firm instytucji: Charytatywny czat inwestorski w Strefie Inwestorów

Czat inwestorski
Nagroda dla firm instytucji: Czat inwestorski w Strefie Inwestorów

Dla firmy lub instytucji, która wesprze akcję #DobraInwestycja największą kwotą zorganizujemy czat inwestorski, w dogodnym terminie do końca 2017 roku. Czat inwestorski to wartościowe narzędzie w komunikacji z inwestorami. Jak wygląda można zobaczyć w dziale Czaty w Strefie Inwestorów. Szczegóły ustalimy ze zwycięzcą tej kategorii, po zakończeniu akcji.

Jak można wylicytować nagrody

Prosimy o każde nawet najmniejsze wsparcie. Pierwsze dwie osoby, która przekażą dla Julii najwięcej pieniędzy otrzymają odpowiednio pierwszą i drugą nagrodę. W przypadku czatu wygrywa tylko jedna firma lub instytucja, która wesprze akcję najwyższą kwotą.

W obydwu przypadkach liczy się suma wpłaconych kwot. Można więc wpłacić dzisiaj np. 100 zł, a jeżeli zostanie się przelicytowanym dopłacić przykładowo jeszcze 50 zł. Jednak, abyśmy wiedzieli na bieżąco, jaki jest stan licytacji prosimy podczas wpłaty o wpisywanie od kogo jest wpłata (może być imię, albo nick – coś unikalnego) i dodawanie komentarza #DobraInwestycja. Jak już pisaliśmy, liczy się suma wpłat. Należy jednak pamiętać, że każda wpłacona suma pozostaje na koncie Julii, a zwycięzców w kategorii osobowej może być tylko dwóch, a w kategorii firm i instytucji jedna.

Do kiedy trwa akcja #DobraInwestycja

Startujemy z akcją 1 grudnia i kończymy w Mikołajki 6 grudnia, punktualnie o północy. Przez ten cały czas prosimy o wsparcie Julii, każdą nawet najmniejszą kwotą i podczas realizowania wsparcia pozostawianie komentarza #DobraInwestycja, abyśmy wiedzieli, że niesiecie pomoc w ramach akcji.

Komu pomagamy

Akcja #DobraInwestycja jest dedykowana najlepszej możliwej inwestycji, czyli inwestycji w dzieci. Zbieramy fundusze na trzecią i ostatnią korektę wady serca Julii Maciejewskiej. Musi ona zostać zrealizowana pomiędzy 2, a 3 rokiem życia dziecka, aby dziewczynka miała szansę na pełną sprawność. Niestety, nie ma na to szans w Polsce. Julia była już operowana dwukrotnie i dzięki poprzedniej zbiórce na SiePomaga żyje. Ostatnia operacja przed Julią i może ona zostać zrealizowana też dzięki nam. Dokładne informacje o jej przypadku dostępne są na stronie SiePomaga.

Wyłonienie zwycięzców #DobraInwestycja

Całe wsparcie akcji przechodzi przez serwis SiePomaga. My nie mamy dostępu do wpłat. Dlatego kluczowe jest oznaczanie wpłat komentarzem w postaci #DobraInwestycja. Będziemy na bieżąco sumować i obserwować wpłaty. W oddzielnym materiale podsumowującym wyznaczymy zwycięzców i poprosimy ich o kontakt z nami. Będą musieli tylko przedstawić potwierdzenie wpłat.

W przypadku instytucji podziękujemy wszystkim, którzy wesprą Julię, a dla firmy, która wesprze akcję największą kwotą zorganizujemy czat inwestorski w dowolnym terminie, do końca 2017 roku.

I na koniec w skrócie: co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji

1. Przejdź na stronę internetową fundacji SiePomaga, dedykowaną wsparciu Julii Milewskiej.

2. Dokonaj wpłaty, klikając czerwony przycisk „Wesprzyj”.

3. Pamiętaj, aby w czasie wpłaty podać imię i nazwisko (albo nick) lub nazwę firmy, a w komentarzu koniecznie wpisz #DobraInwestycja. To bardzo istotne, bo sumować będziemy tylko te wpłaty, które będą zawierały ten tekst.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.