1700 zł za lunch i 1500 zł za kawę w akcji #DobraInwestycja | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
07 gru 2016, 17:07

1700 zł za lunch i 1500 zł za kawę w akcji #DobraInwestycja

Okazuje się, że inwestorzy i cała branża giełdowa nie stawia tylko na zysk, ale potrafi się też nim dzielić. Od dłuższego czasu planowaliśmy zorganizować akcję charytatywną i wreszcie zebraliśmy wszystkie siły na Mikołajki. Postawiliśmy na bardzo spontaniczną formę, czyli zbiórkę pieniędzy przez serwis SiePomaga. Ostateczny wynik akcji tylko utwierdził nas w przekonaniu, że jest głębszy sens w tym, co robimy.

Oficjalne wyniki akcji #DobraInwestycja 2016

Oficjalne wyniki akcji #DobraInwestycja 2016 są następujące:

  • Nagroda 1, w postaci lunchu z prezesem CD PROJEKT Adamem Kicińskim trafia do Andrzeja S. (gorąca prośba o kontakt, w celu „przyznania nagrody”).

  • Nagroda 2, w postaci kawy z prezesem Quercus TFI Sebastianem Buczkiem trafia do Majkone.

  • Nagroda 3, w postaci charytatywnego czatu inwestorskiego na Strefie Inwestorów trafia do MBF Group S.A. spółki notowanej na New Connect.

10 000 zł dla Julii - dziękujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom

Mieliśmy sporą tremę przed startem akcji #DobraInwestycja, ale jak się ostatecznie okazało niepotrzebnie. W sumie, w kilka dni wspólnie zebraliśmy na operację serca dla Julii Maciejewskiej 10 000 zł. Duże podziękowania za udział w akcji należą się dla Adama Kicińskiego i Sebastiana Buczka. Bez nich nie udałoby się jej zorganizować. Skłamalibyśmy jednak gdybyśmy napisali, że trudno było ich przekonać – bo właściwie wystarczył jeden e-mail :)

Równie wielkie podziękowania też dla wszystkich, którzy wsparli Julię, nawet najdrobniejszą sumą. Takie chwile utwierdzają nas w tym, że jest głębszy sens w tym, co robimy i będziemy to kontynuować. Także akcja #DobraInwestycja na pewno jeszcze wróci.

PS. No i oczywiście zachęcamy wszystkich do spontanicznego wspierania wszystkich potrzebujących, a zwłaszcza chorych dzieci przez serwis SiePomaga, bo dzieci to naprawdę dobra inwestycja, najlepsza, bo w naszą przyszłość!

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.