"Wyniki pierwszego kwartału przekraczają nasze wcześniejsze oczekiwania" - Tomasz Tomczyk, prezes K2 Internet | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
22 maj 2017, 10:49

"Wyniki pierwszego kwartału przekraczają nasze wcześniejsze oczekiwania" - Tomasz Tomczyk, prezes K2 Internet

Grupa K2 zanotowała w pierwszym kwartale 2017 roku najlepsze wyniki operacyjne od 6 lat. Wynik EBITDA wzrósł w porównaniu do 1 kw. 2016 r. o 1,7 mln zł. Perspektywy są optymistycznie. Zarząd spodziewa się dalszego rozwoju biznesu. W spółce trwa też przegląd opcji strategicznych, w ramach którego rozważane są różne możliwości dalszego rozwoju Grupy K2. Spółka prowadzi m.in. rozmowy z inwestorem branżowym. O wynikach pierwszego kwartału 2017 r. oraz o przyszłości K2 Internet będziemy rozmawiać w piątek, 26 maja 2017 r., o godz. 11:00 na czacie inwestorskim z Tomaszem Tomczykiem, prezesem zarządu spółki.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 26 maja 2017 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.