Emisja obligacji Legimi oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Mikołajem Małaczyńskim
Obrazek użytkownika Czaty
21 paź 2020, 06:15

Emisja obligacji Legimi oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Mikołajem Małaczyńskim

Legimi jest liderem na polskim rynku e-książek. Działa już ponad 10 lat, a w swojej ofercie spółka ma kilkadziesiąt tysięcy ebooków oraz audiobooków. W ramach abonamentu, oprócz dostępu do cyfrowej biblioteki, Legimi umożliwia zakup papierowej wersji książki. Spółka regularnie prowadzi publiczne emisje obligacji, w ramach programu przyjętego na lata 2019-2021.

Aktualnie trwają kolejne dwie publicznE emisje obligacji Legimi. W ich ramach spółka chce pozyskać łącznie 3 mln zł. Kwota zostanie przeznaczona na refinansowanie zadłużenia, rozwój działalności na rynku niemieckim oraz zabezpieczenie bieżącej płynności finansowej.

O publicznej emisji obligacji oraz planach rozwoju Legimi będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 21 października 2020 r. o godz. 11:00. W spotkaniu spółkę reprezentować prezes zarządu, Mikołaj Małaczyński. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 21 października 2020 r. o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.