Jak inwestować wykorzystując swing trading i ile można na tym zarobić?
Obrazek użytkownika Paweł Szczepanik
02 kwi 2019, 09:12

Jak inwestować wykorzystując swing trading i ile można na tym zarobić? [NOWE WIDEO]

Każdy inwestor na początku swojej drogi zadaje sobie zawsze pytanie jak inwestować i jakie podejście do inwestowania wybrać? Nawet gdy osiąga pierwsze sukcesy inwestycyjne, nigdy nie powinien przestać się edukować. Musi zachować otwartą głowę na nowe techniki i podejścia do inwestowania. Rynek kapitałowy i giełda bowiem cały czas zmienia swój charakter i modne podejście do inwestowania, które sprawdzało się w przeszłości wcale nie musi się sprawdzać w przyszłości. Istnieją jednak zdroworozsądkowe techniki, które wykorzystują naturalne i uniwersalne zachowania rynku. Jedną z nich jest Swing Trading.

Zobacz zupełnie nowe wideo, z którego dowiesz się, jak inwestować z użyciem swing tradingu. Zobaczysz też konkretny przykład, pokazujący ile można zarobić na takim podejściu. W wideo znajdziesz też 9 konkretnych przykładów (m.in. CD PROJEKT, S&P500, sWIG80, DAX, PGE, czy CCC), na co można grać na rynku z wykorzystaniem swing tradingu i struktur rynkowych.


Swing Trading to technika inwestycyjna oparta o analizie technicznej. Wykorzystuje klasyczne jej elementy i uczy jak inwestować patrząc jedynie na wykres giełdowy. Stosując analizę techniczną można znacząco ograniczyć ilość informacji konsumowanych przez inwestora. Może ona stanowić filtr na szum inwestycyjny, który każdego dnia nas zalewa. Z wideo dowiesz się jak inwestować wykorzystując Swing Trading.

Zobacz także: 7 powodów, dlaczego Swing Trading to prawdopodobnie najlepsze podejście do inwestowania dla Ciebie

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.