To najlepszy okres inwestowania na giełdzie - jak go wykorzystać [WIDEO]
Obrazek użytkownika Paweł Szczepanik
15 lis 2019, 14:59

[WIDEO] Jak skutecznie wykorzystać najlepszy okres do inwestowania na giełdzie

Polski rynek kapitałowy właśnie wszedł w najlepszy okres do inwestowania. Okres zimowy, czyli przypadający na czas od listopada do maja, to statystycznie najlepszy moment na posiadanie akcji w portfelu. Jak w praktyczny sposób wykorzystać ten okres do inwestowania? Skąd wiedzieć w co i kiedy zainwestować? Na te pytania w swoim najnowszym wideo odpowiada Paweł Szczepanik.

Inwestowanie już samo w sobie nie jest prostym zadaniem, tym bardziej jeżeli zajmujemy się tym po godzinach. Natłok codziennych obowiązków często sprawia, że trudno jest mam wyselekcjonować odpowiednie cele inwestycyjne. Często jest tak, że mija hossa, a my nic na niej nie zarobiliśmy bo nie wybraliśmy odpowiednich spółek. Z pomocną przychodzi nam technika inwestycyjna oparta o swing trading. To podejście oparte o klasyczną analizę techniczną pozwala wykorzystać naturalne trendy na rynku i maksymalizować zyski z inwestycji nie poświęcając na to dużo czasu.

Kluczowym elementem w tym sposobie inwestowania jest wykres, który możemy szybko przeanalizować. Zapraszamy do oglądania wideo w którym Paweł Szczepanik prezentuje podstawy inwestowania opartego o klasyczną analizę techniczną wykorzystywaną przez inwestorów z USA nieprzerwanie od ponad 100 lat.

Zobacz także: [WIDEO] 5 powodów dlaczego zaczynamy najlepszy okres do inwestowania na giełdzie

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.