W co inwestować w 2020 roku skoro polska giełda jest tania? [WIDEO]
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
28 sty 2020, 11:39

Jak inwestować i na jakie sektory stawiać w 2020 roku, skoro polska giełda jest tania? [WIDEO Z WEBINARU]

Polska giełda jest tania. Warto mieć świadomość tego z czego to wynika i co oznacza. Dlaczego? Bo to o tyle ciekawy moment, że niskie oprocentowanie lokat w banku w połączeniu z wysoką inflacją przynosi realnie straty. W jaki sposób podchodzić do tego w obecnej sytuacji i jak to można wykorzystać? Dowiesz się tego z wideo z webinaru, który odbył się 21 stycznia.

Materiał został podzielony na trzy części. W pierwszym omawiamy czynniki i argumenty, które przemawiają za tym dlaczego Polska giełda jest tania. W kolejnej części staramy się ustalić z czego to wynika i dlaczego w przyszłości sytuacja może się poprawić. Ostatnia część poświęcona została selekcji czterech bardzo konkretnych sektorów, którym naszym zdaniem warto się przyglądać w 2020 roku. 

Jakie obecnie podejście na GPW się najbardziej sprawdza i jako to się zmieniało w czasie o tym opowiadamy w najnowszym materiale wideo.
 


Z wideo dowiesz się, jakie argumenty przemawiają za tym, że wyceny na GPW są tanie. Zobaczysz też jakie czynniki mogą spowodować, że w przyszłości sytuacja się zmieni pozytywnie. Sam fakt, że giełda jest tania nie oznacza jednak, że wszystko będzie rosło. Każda hossa ma zwycięzców i przegranych dlatego też w wideo znajdziesz analizy poszczególnych sektory, ze wskazaniem na, które naszym zdaniem mają największy potencjał.

Strategia inwestycyjna na 2020 rok - co znajdziesz w wideo:

W wideo znajdziesz analizę aktualnej sytuacji rynkowej i dowiesz się:

  • Dlaczego uważamy, że polska giełda je tania?
  • Z czego to wynika?
  • Dlaczego te wyceny powinny się w przyszłości zmienić?
  • Przegląd najważniejszych sektorów na polskiej giełdzie?
  • 4 sektory z największym naszym zdaniem potencjałem?

Zobacz także: Wysokie dywidendy, wezwania i wyceny pokazują, że polskie akcje są tanie

Nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów do 30 stycznia 2020 r. Dołącz do nas!

Nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów - abonament, rejestracja, zapisy


W związku z licznymi wiadomościami od czytelników, uruchomiliśmy nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. To jedyny moment, w którym do społeczności inwestorów mogą dołączyć nowe osoby, a byli użytkownicy wznowić członkostwo. W tym roku dla wszystkich dotychczasowych i nowych abonentów Strefy Inwestorów przygotowaliśmy szereg praktycznych i wartościowych bonusów. Dodatkowe zapisy trwają tylko do 30 stycznia 2020 r.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.