Mediacap kontynuuje realizację strategii i stawia na skalowalne biznesy technologiczne | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
04 cze 2018, 14:10

Mediacap kontynuuje realizację strategii i stawia na skalowalne biznesy technologiczne

Mediacap to grupa spółek świadcząca usługi z zakresu mediów, marketingu, reklamy online, która od dłuższego czasu transformuje się w kierunku platformy technologicznej o skalowalnych produktach.

Spółka konsekwentnie wdraża ogłoszoną w połowie 2017 roku strategię transformacji biznesu w kierunku nowoczesnych platform technologicznych. W tej chwili spółka rozwija trzy platformy.

1. Opinie.pl Big Datowa platforma z danymi.

2. Talent Media – agregatora kanałów na YouTube

3. Plastream – platforma machinelernigową

W trakcie konferencji Skuteczny Inwestor 2018 prezes spółki Jacek Olechowski tłumaczył inwestorom jak będzie wyglądał rozwój mediów i w jaki sposób Mediacap zamierza odnaleźć się na zmieniającym się rynku.
 

O spółce Mediacap:

MEDIACAP SA to szybko rosnąca, publicznie notowana grupa świadcząca usługi z zakresu mediów, marketingu, badań rynku i opinii publicznej. Od 2016 r jest uczestnikiem rynku głównego Giełdy Papierów Wartościowych pod skrótem “MCP“. W skład grupy wchodzą: MEDIACAP SA wraz z marką handlową EMLAB, Scholz & Friends Warszawa Sp. z o.o., The Digitals sp. z o.o., Plastream sp. z o.o. , MCP Publica sp. z o.o., TalentMedia sp. z o.o., TalentMedia Balcans sp. z o.o. i IQS sp. z o.o. wraz ze spółkami zależnymi, IQS Data sp. z o.o. oraz Quant sp. z o.o.

Zobacz także: Wyniki finansowe, kurs akcji i akcjonariat Mediacap

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.