Pure Biologics: dzień inwestora - niepowtarzalna okazja do zobaczenia laboratoriów spółki
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
06 cze 2019, 22:25

Poznaj biotechnologię od środka. Zapraszamy na Dzień Inwestora Pure Biologics

Branża biotechnologiczna wciąż nie jest wystarczająco doceniana na polskim rynku. Jeżeli chcesz poznać jaki drzemie w niej potencjał, to masz niepowtarzalną szansę. Już 11 czerwca będziesz mógł wziąć udział w Dniu Inwestora w siedzibie Pure Biologics i poznać działalność polskiej spółki rozwijającej innowacyjne projekty w obszarze leków biologicznych i aptamerów. Podczas spotkania, zaprezentowane zostaną rynki, na których działa spółka oraz rozwijane przez nią projekty innowacyjne. Dodatkową atrakcją będzie zwiedzanie laboratoriów.

laboratorium

Zobacz także: "Skupiamy się na lekach biologicznych w obszarze immunoonkologii, a więc dwóch niezwykle gorących obszarach w biotechnologii" - relacja z czatu z prezesem Zarządu Pure Biologics

Pure Biologics rozwija działalność usługową i innowacyjną

Pure Biologics skupia swoje badania w obszarze innowacyjnych leków biologicznych oraz wyrobów medycznych o zastosowaniu terapeutycznym i diagnostycznym. Spółka prowadzi również badania kontraktowe dla firm farmaceutycznych i biotechnologicznych. Ostatnio udało się z sukcesem zakończyć przeprowadzoną emisję akcji, w ramach której pozyskano 10 mln zł na rozwój innowacyjnych cząsteczek biologicznych.
 

Obszary działalności Pure Biologics

Źródło: Spółka

Wrocławska spółka obecnie pracuje nad projektem Multibody, który znajduje się na dość zaawansowanym etapie. Jest to potencjalny lek immunoonkologiczny przeznaczony do leczenia raka jelita grubego oraz odbytu. Spółka zakłada, że już w przyszłym roku powinna być gotowa do zaprezentowania go partnerom zainteresowanym jego komercjalizacją.

- W obszarze leków skupiamy się na lekach biologicznych w obszarze immunoonkologii - a więc dwóch niezwykle gorących obszarach w biotechnologii. Pracujemy również nad drugim projektem w obszarze aptamerów. Mamy kolejne pomysły i ubiegamy bądź będziemy się ubiegać o ich dofinansowanie z grantów – powiedział dr Filip Jeleń, prezes spółki podczas czatu inwestorskiego.

Obecnie w Pure Biologics pracuje zespół prawie 80 pracowników, jednak przy dynamicznym rozwoju działalności, zarząd przewiduje jego powiększenie. Podczas Dnia Inwestora w siedzibie spółki będzie można poznać kadrę kierowniczą i zagłębić się w świat biologicznych leków oraz aptamerów. Planowana jest również wizyta w laboratoriach spółki.

Zobacz także: Akcje Pure Biologics najwyżej w historii. Biotechnologiczna spółka z New Connect rozwija działalność usługową i innowacyjną

Harmonogram dnia w Pure Biologics

Dzień Inwestora w Pure Biologics odbędzie się 11 czerwca 2019 roku, we Wrocławiu, w Hotelu Diament, przy ul. Muchoborskiej 10 (róg ul. Duńskiej). Program spotkania jest następujący:

11:00Leki biologiczne - rynek i projekty Pure Biologics
11:50Aptamery - rynek i projekty Pure Biologics
12:45Spacer po laboratoriach (Pure Biologics, ul. Duńska 11)
13:15Lunch i rozmowy kuluarowe
14:00Zakończenie wydarzenia

Zapisy na Dzień Inwestora Pure Biologics

Zapisy na Dzień Inwestora Pure Biologics prowadzone są za pośrednictwem poczty elektronicznej. Osoby zainteresowane wzięciem udziału, proszone są o przesłanie swoich danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres e-mail i telefon) pod adres purebiologics[at]innervalue[dot]pl.

Uwaga! Ilość miejsc na Dniu Inwestora Pure Biologics jest ograniczona. O udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.