Gry z serii Sniper Ghost Warrior oraz sukces crowdfundingu United Label [Webinar z prezesem zarządu CI Games]
Obrazek użytkownika Webinary
08 lip 2020, 17:38

Gry z serii Sniper Ghost Warrior oraz sukces crowdfundingu United Label [Webinar z prezesem zarządu CI Games]

CI Games działa na rynku gier już blisko 20 lat. Spółka słynie z serii gier Sniper Ghost Warrior, której globalna sprzedaż przekroczyła 7 mln egzemplarzy. W swoim portfolio ma również grę Lords of the Fallen, a obecnie pracuje nad drugą częścią tego tytułu. Spółka w ostatnich dniach ogłosiła osiągniecie zwrotu z inwestycji w pierwszą część Sniper Ghost Warrior Contracts oraz wydłużeniu finansowania kredytowego o wartości 15 mln zł.

Strategia CI Games zakłada regularne wydawanie gier z segmentu AA/AA+. W listopadzie 2019 roku odbyła się premiera gry Sniper Ghost Warrior Contracts. Produkcja do dzisiaj cieszy się dużym zainteresowaniem, a przychody z jej sprzedaży od daty premiery do dnia 30 czerwca 2020 roku przewyższyły łączne nakłady związane ze stworzeniem i wydaniem tytułu. CI Games już w IV kwartale 2020 roku wyda drugą część gry, a jej budżet będzie niższy niż w przypadku pierwszej części.

W ramach Grupy CI Games działa również platforma wydawnicza, United Label. Spółka w kampanii crowdinvestingowej pozyskała 4,4 mln zł na rozbudowę portfolio wydawniczego oraz na finalizacje prac obecnych tytułów. Na przełomie III i IV kwartału United Label chce zadebiutować na NewConnect.

W czwartek, 9 lipca 2020 roku o godz. 12.00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu CI Games, Markiem Tymińskim. Podczas spotkania porozmawiamy o sukcesie gry Sniper Ghost Warrior Contracts oraz pozyskanym finansowaniu bankowym na kolejne produkcje. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 9 lipca 2020 r. o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zapisać się na webinar z prezesem CI Games

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.