Wyniki finansowe Grupy INC za III kwartał 2020 roku oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
16 lis 2020, 10:02

Wyniki finansowe Grupy INC za III kwartał 2020 roku oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]

Grupa INC prowadzi działalność w obszarze inwestycji i doradztwa na rynku kapitałowym. Spółka specjalizuje się w finansowaniu innowacyjnych, dynamicznie rosnących firm tzw. nowej ekonomii.

Spółka planuje wydzielić działalność crowdfundingową do oddzielnego podmiotu. Mowa o platformie CrowdConnect oraz Raisemana. W tym roku Grupa INC przeprowadziła już kilka zbiórek crwodfundingowych, a każda z nich zakończyła się szybkim sukcesem. W ostatnim czasie spółka podjęła współpracę z Road Studio z Grupy Movie Games oraz DeGenerals z Grupy PlayWay.

Już 19 września Grupa INC opublikuje raport finansowy za III kwartał 2020 roku. Według szacunkowych wyników finansowych, Grupa INC w III kwartale odnotowała istotny wzrost wartości inwestycji kapitałowych oraz zwiększyła pozycję gotówkową. Aktualnie spółka posiada 47 mln zł w środkach pieniężnych i inwestycjach krótkoterminowych

W piątek, 20 listopada 2020 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Grupy INC, Pawłem Śliwińskim. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe za III kwartał 2020 roku oraz dalsze plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w piątek, 20 listopada 2020 r. o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.