Plany rozwoju spółki DO OK [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
28 mar 2021, 09:02

Plany rozwoju spółki DO OK [Webinar z prezesem zarządu]

DO OK to notowana na NewConnect firma specjalizująca się w konsultingu IT i dostarczaniu kompleksowych usług programistycznych dla takich branż jak IoT (Internet Rzeczy), FinTech, MedTech, Healthcare i EduTech. Strategiczne rynki pod kątem generowanych przychodów i kluczowych projektów to Holandia, Polska oraz kraje nordyckie.

W I kwartale br. DO OK zawarła nowe kontrakty w zakresie dostarczania usług software developmentu dla zagranicznych klientów. Umowy stanowią istotną część jednostkowych przychodów netto ze sprzedaży firmy, które z dużym prawdopodobieństwem w marcu 2021 roku przekroczą 1 mln zł, co oznacza wzrost o ponad 40% w relacji do analogicznego miesiąca ubiegłego roku.

DO OK jest również w procesie zmiany modelu biznesowego autorskiej platformy IoT Cloud DoConnect, z usługi (Platform as a Service, PaaS) do oprogramowania do analizy danych (Big Data Analytics as a Service, BDaaS). Produkt ma stanowić jeden z głównych filarów biznesu spółki. DO OK nie wyklucza spin-off’u, a więc wyodrębnienia nowej spółki, jak również pozyskania inwestorów w celu rozwoju platformy.

We wtorek, 30 marca 2021 roku o godz. 09:30 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu DO OK, Dmitrijem Żatuchinem. Podczas spotkania zostaną omówione plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 30 marca 2021 roku o godz. 09:30. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.