Oferta publiczna akcji Creotech Instruments [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
07 kwi 2021, 08:38

Oferta publiczna akcji Creotech Instruments [Webinar z przedstawicielami spółki]

Creotech Instruments S.A. to wiodąca w Europie i największa w Polsce spółka specjalizująca się w rozwoju systemów i podzespołów satelitarnych oraz specjalistycznej elektroniki dedykowanej m.in. do systemów sterowania komputerami kwantowymi.

Urządzenia Creotech Instruments brały udział w 26 projektach dla sektora kosmicznego, w tym 10 dla lotnych misji kosmicznych. 4 z nich zostały zrealizowane dla Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA). Jednym z najważniejszych projektów realizowanych obecnie przez spółkę jest platforma satelitarna HyperSat.

Creotech Instruments wycenia swój aktualny portfel zamówień na 2021 rok na około 25 mln zł, przy czym ta wartość nie uwzględnia projektów krótkoterminowych oraz znajdującego się w ostatniej fazie negocjacji projektu PIAST, które w II połowie roku mogą przynieść spółce przychody na poziomie co najmniej kilku milionów złotych . Pod koniec marca br. Creotech Instruments rozpoczął ofertę publiczną akcji, w ramach której planuje pozyskać do 11,3 mln zł. Środki finansowe planuje przeznaczyć m.in. na dalsze prace związane z opracowaniem satelity obserwacyjnego Ziemi i podniesieniem na najwyższy poziom rozwoju technologii platformy mikrosatelitarnej HyperSat, w celu stworzenia własnej oferty modułowych platform satelitarnych, a także na dalszy wzrost sprzedaży i biznesu.

Zapisy w ofercie publicznej akcji w Transzy Małych Inwestorów potrwają do 12 kwietnia 2021 roku, natomiast w Transzy Dużych Inwestorów będą przyjmowane od 14 do 16 kwietnia. Spółka planuje również debiut na rynku NewConnect. W środę, 7 kwietnia 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z przedstawicielami Creotech Instruments S.A.:

  • Jacek Kosiec, Prezes Zarządu,
  • Maciej Kielek, Wiceprezes Zarządu ds. finansowych,
  • dr Grzegorz Brona, Współzałożyciel i Szef rozwoju biznesu,
  • Grzegorz Domagała, przedstawiciel i doradca zarządu Domu Maklerskiego Navigator SA.

Podczas spotkania omówione zostaną szczegóły trwającej oferty publicznej akcji spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 7 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.