Rynek e-commerce w Polsce. Kluczowe fakty oraz wykresy, które warto poznać [Webinar z Head of Sales spółki Shoper]
Obrazek użytkownika Webinary
15 kwi 2021, 15:07

Rynek e-commerce w Polsce. Kluczowe fakty oraz wykresy, które warto poznać [Webinar z Head of Sales spółki Shoper]

W ciągu 5 lat rynek e-commerce w Polsce podwoi swoją wartość w stosunku do ubiegłego roku i osiągnie poziom ponad 160 mld zł. Tempo to oznacza średnioroczny wzrost o 12%. Na skutek trwającej pandemii oraz wielokrotnych lockdownów, duża część firm przyspieszyła wdrażanie transformacji cyfrowej, skupiając się na rozwoju swoich kanałów online.

SaaS (Software as a Service) to jeden z modeli udostępniania swojego rozwiązania klientom. Polega on na usłudze oferowanej w formie abonamentu, a jego przewagą jest brak konieczności instalowania oddzielnego systemu czy posiadania własnej infrastruktury. Model SaaS w przypadku dostawców rozwiązań dla sklepów internetowych zapewnia ich klientom wysokie bezpieczeństwo i minimalizuje koszty utrzymania sklepu po ich stronie.

W ostatnich latach udział oprogramowania sklepów internetowych w modelu SaaS rośnie i swoją dynamiką wyprzedza kilkukrotnie rozwiązania typu open source. Polska dąży do struktury krajów zachodnich, w których udział sklepów internetowych w modelu SaaS istotnie przekracza poziom 50%.

Jedną z polskich spółek, która koncentruje się na tego rodzaju rozwiązaniach jest Shoper. Firma oferuje kompleksowy ekosystem wspierający użytkowników w prowadzeniu, zarządzaniu i rozwoju własnej sprzedaży online.

Zapraszamy na webinar z Arturem Halikiem, Head of Sales w spółce Shoper. Podczas spotkania omówiona zostanie branża e-commerce, stojące za nią czynniki wzrostu oraz dalszy potencjał do rozwoju. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 kwietnia 2021 r. o godz. 19:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 15 kwietnia 2021 roku o godz. 19:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.