Emisja akcji Retro oraz debiut na NewConnect [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
19 kwi 2021, 09:20

Emisja akcji Retro oraz debiut na NewConnect [Webinar z przedstawicielami spółki]

Retro S.A. to wiodący, polski producent okładzin ścienno-elewacyjnych wykonywanych ze starych rozbiórkowych cegieł. Produkty retrocegla.pl trafiły już do klientów nie tylko z Polski, ale również do krajów Unii Europejskiej oraz Japonii.

Spółka Retro od początku swojej działalności prowadzi sprzedaż w kanale e-commerce poprzez stronę retrocegla.pl. Korzystając na rozwoju rynku e-commerce w Polsce, spółka zdecydowała się na pozyskanie nowych inwestorów. W tym celu podjęła współpracę z Prosper Capital Dom Maklerski.

Aktualnie trwają zapisy w ramach emisji akcji spółki Retro. Zaoferowano 45 tys. sztuk papierów wartościowych po cenie emisyjnej 89 zł. Spółka planuje pozyskać około 4 mln zł, a kwota zostanie przeznaczona na robotyzację linii produkcyjnej i rozwój swojej sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych. Ponadto, Retro planuje jeszcze w tym roku zadebiutować na NewConnect.

W środę, 21 kwietnia 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Retro, Konradem Pawełczykiem oraz przewodniczącym Rady Nadzorczej, Sebastianem Pawełczykiem. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły trwającej emisji akcji oraz debiutu na NewConnect. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 21 kwietnia 2021 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.