Debiut Gamivo na NewConnect [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
19 kwi 2021, 10:57

Debiut Gamivo na NewConnect [Webinar z zarządem spółki]

Gamivo to platforma transakcyjna z grami i towarami cyfrowymi. Została założona w 2017 roku przez zespół osób z doświadczaniem w branży gier oraz fundusz venture buildingowy Tar Heel Capital Pathfinder. W 2020 roku obroty platformy przekroczyły 160 mln zł.

Obecnie spółka skupia się na rozwoju funkcjonalności i oferty platformy oraz pozyskaniu nowych użytkowników. Już niebawem w ofercie platformy mają się pojawić nowe produkty m.in. gadżety dla graczy. Aktualnie na platformie dostępnych jest ponad 50 tys. produktów, oferowanych przez prawie 1 tys. sprzedawców. Głównymi klientami są osoby z Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych.

Gamivo przygotowuje się do debiutu na rynku NewConnect, który nastąpi w ciągu kilku najbliższych dni.

W środę, 21 kwietnia 2021 roku o godz. 13:00 zapraszamy na webinar z zarządem Gamivo: Mateuszem Śmieżewskim oraz Tomaszem Lewandowskim. Podczas spotkania przedstawiciele spółki opowiedzą o planach debiutu na NewConnect oraz rozwoju platformy. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 21 kwietnia 2021 roku o godz. 13:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.