Przygotowania Punch Punk do debiutu na NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
04 maj 2021, 15:33

Przygotowania Punch Punk do debiutu na NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]

Punch Punk to studio gamingowe założone przez Grupę PlayWay oraz Krzysztofa Grudzińskiego w 2017 roku. Spółka skupia się na wydawaniu gier o oryginalnej oprawie wizualnej połączonej z silną narracją i filmowym stylem opowiadania.

Debiutanckim tytułem Punch Punk jest Apocalipsis – Harry at the end of the world. W 2020 roku spółka, wspólnie z Klabaterem, wydała kolejną grę, This is the Zodiac Speaking. Punch Punk rozwija również portfolio tytułów przeznaczonych na gogle VR. Aktualnie realizuje VR-ową wersję sprzedażowego hitu Movie Games – Drug Dealer VR.

Pod koniec marca 2021 roku Punch Punk SA złożyło Dokument Informacyjny na GPW i intensyfikuje prace nad debiutem na rynku NewConnect. Spółka w minionym roku przeprowadziła emisję akcji, w ramach której pozyskała około 1,5 mln zł.

W środę, 5 maja 2021 roku o godz. 09.30 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Punch Punk, Krzysztofem Grudzińskim. Podczas spotkania porozmawiamy o planach debiutu na NewConnect oraz zaplanowanych premierach gier. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 5 maja 2021 roku o godz. 09.30. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.