Emisja akcji Triggo oraz debiut na NewConnect [Webinar z zarządem]
Obrazek użytkownika Webinary
30 kwi 2021, 09:50

Emisja akcji Triggo oraz debiut na NewConnect [Webinar z zarządem]

Triggo to spółka, która opracowała innowacyjny pojazd elektryczny będący odpowiedzią na globalny problem zakorkowanych miast i brak miejsc parkingowych. Projekt jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w zakresie przyszłościowych usług współdzielenia środków transportu oraz elektromobilności na największych metropolitarnych rynkach świata. Triggo rozpoczęło produkcję pilotażową pojazdów w zakładach AMZ Kutno.

Kluczową cechą Triggo jest zmienna geometria podwozia, która umożliwia płynną zamianę konfiguracji pojazdu na manewrową oraz drogową (zmiana szerokości pojazdu ze 148 do 86 cm). Konstrukcja ta jest chroniona globalnymi patentami, obejmującymi obszar zamieszkiwany przez 3,95 mld ludzi.

Spółka Triggo 26 kwietnia opublikowała memorandum informacyjne oraz 27 kwietnia rozpoczęła zapisy na akcje dla inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych, które potrwają do 5 maja. W ramach prowadzonej emisji spółka chce łącznie pozyskać do 6,3 mln zł, które zostaną przeznaczone na realizację planów rozwojowych, tj. przeprowadzenie produkcji pilotażowej, prac nad wdrożeniem produkcji seryjnej oraz finansowaniu dalszych badań rozwojowych. W najbliższych miesiącach spółka planuje debiut na rynku NewConnect.

We wtorek, 4 maja 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z zarządem Triggo. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły dot. koncepcji pojazdu, modelu biznesowego, emisji akcji oraz debiutu na NewConnect. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 4 maja 2021 r. o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.