Model biznesowy Advanced Graphene Products S.A., plany rozwoju oraz IPO [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
20 maj 2021, 08:56

Model biznesowy Advanced Graphene Products S.A., plany rozwoju oraz IPO [Webinar z przedstawicielami spółki]

Advanced Graphene Products (AGP) to innowacyjna spółka zajmująca się produkcją grafenu i rozwojem jego zastosowań. Spółka jest producentem zarówno grafenu płatkowego, jak i grafenu powierzchniowego, z własną, opatentowaną technologią produkcji na ciekłym metalu – HSMG.

To jedyna firma w Polsce produkująca grafen, która jednocześnie posiada istotne zaplecze naukowe oraz organizacyjne pozwalające na jego komercjalizację. AGP prowadzi również prace badawczo-rozwojowe, których celem jest wypracowanie potencjalnych zastosowań produkowanych przez spółkę form grafenu. Prace te prowadzone są przez Spółkę we współpracy z partnerami biznesowymi m.in. Europejską Agencją Kosmiczną, Engineo (spółką R&D z branży rowerowej powiązana z Kross), Frako-Term, GM Color, PolWax, GRM Systems oraz Pimar Plastics.

Aktualnie trwa oferta publiczna akcji Advanced Graphene Products. W jej ramach spółka oferuje inwestorom 817.750 akcji serii C nowej emisji. AGP planuje pozyskać około 8,2 mln zł, które przeznaczy m.in. na zwiększenie i rozwój mocy produkcyjnych, a także kontynuację prac B+R w najbardziej perspektywicznych obszarach swojej produkcji.

W czwartek, 20 maja 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z przedstawicielami Advanced Graphene Products. Spółkę będą reprezentować:

  • Maciej Gałązka, Prezes Zarządu,
  • Piotr Kowalewski, Dyrektor ds. wdrożenia nowych produktów,
  • prof. dr hab. inż. Łukasz Kaczmarek, współzałożyciel, akcjonariusz i członek Rady Naukowej spółki, kierownik projektów B+R, prodziekan Politechniki Łódzkiej oraz kierownik Zakładu Inżynierii Kosmicznej i Materiałów Funkcjonalnych,
  • Grzegorz Domagała, Dyrektor Dom Maklerski Navigator.

Podczas spotkania przedstawiciele spółki zaprezentują działalność oraz model biznesowy firmy, przedstawią plany rozwoju i opowiedzą o szczegółach oferty publicznej akcji. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 20 maja 2021 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.