Wyniki finansowe R22 oraz Vercom za I kwartał 2021 roku [Webinar z przedstawicielami spółek]
Obrazek użytkownika Webinary
25 maj 2021, 16:00

Wyniki finansowe R22 oraz Vercom za I kwartał 2021 roku [Webinar z przedstawicielami spółek]

Grupa R22 jest jednym z liderów polskiego rynku hostingu i domen. Spółka oferuje usługi wspierające firmy w obecności w Internecie oraz automatyzacji procesów biznesowych, w szczególności w obszarze komunikacji z klientem. Do Grupy R22 należy Vercom, który na początku maja Vercom zadebiutował na Głównym Rynku GPW.

W kwietniu 2020 spółka R22 uruchomiła nową markę cyber_Folks, która docelowo ma scalać wszystkie marki hostingowe należące do Grupy. Vercom jest jednym z wiodących dostawców technologii umożliwiającej integrację i automatyzację różnych kanałów komunikacji elektronicznej w CEE. Oferowane w modelu CPaaS rozwiązania i narzędzia pozwalają klientom spółki na skuteczną i efektywną kosztowo komunikację z klientami.

Obydwie spółki zaprezentują wyniki finansowe za I kwartał 2021 roku. W środę, 26 maja 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Grupy R22, Jakubem Dwernickim; wiceprezesem zarządu, Robertem Stasikiem oraz członkiem zarządu Vercom, Tomaszem Pakulskim. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 26 maja 2021 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.