Oferta publiczna akcji 2loop Tech S.A. [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
15 wrz 2021, 10:07

Oferta publiczna akcji 2loop Tech S.A. [Webinar z przedstawicielami spółki]

2loop Tech S.A. to spółka technologiczno-badawcza, która opracowuje innowacyjne systemy bezodpadowego recyklingu urządzeń energetycznych wykorzystywanych w sektorze energii odnawialnych, w tym paneli fotowoltaicznych oraz łopat śmigieł turbin wiatrowych. 2loop Tech S.A. to międzynarodowy zespół doświadczonych naukowców, którzy rozwijają innowacyjny i wydajny sposób odzyskiwania surowców oraz redukcji odpadów z urządzeń wykorzystywanych w energetyce.

Strategia spółki obejmuje opracowanie, rozwijanie oraz wdrażanie technologii bezodpadowego recyklingu instalacji energetycznych, wykorzystywanych w energetyce odnawialnej, w tym paneli PV oraz łopat turbin wiatrowych. W kwietniu br. firma zawiązała konsorcjum z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie w celu rozwijania badań nad recyklingiem paneli PV, współpracuje z Uniwersytetem Technicznym w Ostrawie, a pod koniec sierpnia złożyła w Urzędzie Patentowym RP pierwszy w Polsce wniosek o patent dotyczący bezodpadowego przetwarzania instalacji PV.

2loop Tech S.A. przygotowuje się do przeprowadzenia publicznej oferty akcji, która rozpocznie się 15 września br. i potrwa do 18 października, bądź wyczerpania dostępnych akcji. Zapisy będą przyjmowane w dwóch seriach, najpierw na akcje serii B, a następnie na akcje serii C. W ramach oferty spółka chce łącznie pozyskać około 4,3 mln zł, które przeznaczy na zwiększenie zakresu prowadzonych badań, przygotowanie nowych wniosków patentowych oraz komercjalizację badań zarówno w kraju jak i zagranicą.

W środę, 15 września 2021 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu 2loop Tech S.A., Marcinem Karbowniczkiem oraz przewodniczącym Rady Nadzorczej, dr Grzegorzem Kujawskim. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły oferty publicznej akcji. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 15 września 2021 roku o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem:

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.