Rusza 4 edycja Weekendu Kapitalizmu, Strefa Inwestorów jest jednym z patronów medialnych | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Szymon Machalica
07 paź 2021, 15:06

Rusza 4 edycja Weekendu Kapitalizmu, Strefa Inwestorów jest jednym z patronów medialnych

Weekend Kapitalizmu to rosnąca na popularności inicjatywa, mająca na celu manifestację wolności osobistej i gospodarczej oraz środowiska gotowego stanąć w jego intelektualnej i kulturowej obronie. Wydarzenie odbędzie się już 8-10 października w klubie Arco/Osada w Warszawie.

Największy tego typu weekendowy zlot radykalnych liberałów (lub nawet: libertarian) z roku na rok zyskuje na popularności. W sobotę rozpoczyna się 4 edycja.

Weekend Kapitalizmu to seria prelekcji, paneli, debat i imprez towarzyszących, którym przewodzi (nie)sławny kapitalizm - ale ten w wydaniu leseferystycznym, wręcz bezpaństwowym. Każdego roku coraz więcej studentów, aktywistów, przedsiębiorców, dziennikarzy i polityków spotyka się na Weekendzie Kapitalizmu. W tym roku prelegentami będą m.in. premier Jarosław Gowin, senator Jacek Bury, prof. Leszek Balcerowicz, Marcin Chmielowski, Ludwik Sobolewski oraz Marek Tatała.

 Pełny harmonogram wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Weekend Kapitalizmu: największe wydarzenie wolnościowe w Polsce

Weekend Kapitalizmu to już 4. edycja popularnego wydarzenia organizowanego przez Centrum Kapitalizmu, które zrzesza polski ruch wolnorynkowy, we współpracy z niemal wszystkimi polskimi organizacjami prokapitalistycznymi, przy wsparciu niezależnych przedsiębiorców. Inicjatorem jest Tomasz Kołodziejczuk, który od lat działa na rzecz sceny wolnościowej w Polsce. Co roku w trakcie eventu odbywają się liczne panele dyskusyjne z politykami, przedsiębiorcami, aktywistami oraz przedstawicielami środowisk akademickich.

Tegoroczne panele dyskusyjne odbędą się 9 – 10 października w klubie Arco/Osada na warszawskiej Ochocie. Organizatorzy zaprosili ponad 40 prelegentów, którzy wezmą udział 5 panelach dyskusyjnych oraz ponad 20 prelekcjach. Patronem medialnym jest Strefa Inwestorów.

Zobacz także: Kto nie ma Bitcoina w portfelu, jest ignorantem - Tomasz Kołodziejczuk Podcast 21% rocznie jak inwestować

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.