Wyniki finansowe CI Games za 2021 rok oraz dalsze plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
08 kwi 2022, 10:30

Wyniki finansowe CI Games za 2021 rok oraz dalsze plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]

CI Games działa w branży gier od 2002 roku, a swoje studia produkcyjne ma w Warszawie, Bukareszcie, Barcelonie oraz Stanach Zjednoczonych. Do flagowych projektów należy seria gier Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen. Spółka pracuje obecnie nie tylko nad nowymi grami z serii Sniper oraz LotF, ale również całkiem nowym IP z gatunku survival.

Spółka CI Games pracuje obecnie nad 3 projektami. Pierwszym z nich będzie kontynuacja serii Sniper Ghost Warrior Contracts. Drugi i zdecydowanie największy projekt to druga część tytułu Lords of the Fallen. Kolejne, nowe IP w portfolio spółki, powstaje we współpracy z czeskim studiem BatFields. Ma to być produkcja survivalowa, porównywalna do takich gier z gatunku jak Forest, czy polski Green Hell.

W sierpniu 2021 roku zarząd CI Games podjął decyzję o rozpoczęciu procesu przeglądu opcji strategicznych dla spółki. Niedawno podjęto decyzję o dual listingu i zamierza zadebiutować na giełdzie w Londynie. W tym celu podpisano umowę z wiodącym bankiem inwestycyjnym Joh. Berenberg, Gossler & Co. KG London Branch (Berenberg), który został doradcą finansowym spółki.

W piątek, 8 kwietnia 2022 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu CI Games, Markiem Tymińskim oraz wiceprezesem zarządu, Davidem Broderickiem. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe za 2021 rok oraz dalsze plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru. Spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w piątek, 8 kwietnia 2022 roku o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.