Aktualny status projektów Pure Biologics i perspektywy rozwoju [Webinar z zarządem]
Obrazek użytkownika Webinary
05 paź 2022, 07:50

Aktualny status projektów Pure Biologics i perspektywy rozwoju [Webinar z zarządem]

Pure Biologics jest polską firmą biotechnologiczną, która działa w obszarze innowacyjnych leków biologicznych. Spółka powstała w 2010 roku, a w 2018 roku zadebiutowała na rynku NewConnect. Dwa lata później przeniosła notowania na Rynek Główny GPW.

Spółka realizuje już pierwsze badania na zwierzętach w projektach PB001, PB002, PB003, PB004. W 2022 roku w przedklinicznych badaniach koncepcyjnych na zwierzętach znaleźć ma się większość z jej projektów. W ostatnim czasie Pure Biologics poinformowało o istotnych postępach w realizowanych projektach:

  • rozwój technologii aptamerów w oparciu o własną platformę PureAptaTM,
  • przyspieszenie rozwoju projektu PB004 w oparciu o nowatorski plan rozwoju klinicznego, z myślą o przyszłym partneringu,
  • rozpoczęcie badań w modelu zwierzęcym w projekcie PB003, czwartym z pięciu projektów, w którym w tym roku miały zostać zainicjowane badania in vivo.

W środę, 5 października 2022 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z przedstawicielami spółki Pure Biologics:

  • dr Filip Jeleń, MBA – CEO,
  • Romuald Harwas – CFO,
  • dr Pieter Spee – CSO,
  • dr Przemysław Jurek, MBA – CBO.

Podczas spotkania zostaną omówione postępy w badaniach oraz podejmowane działania w obszarze rozwoju biznesu. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 5 października 2022 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.