Wyniki finansowe CI Games za III kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
22 lis 2022, 09:13

Wyniki finansowe CI Games za III kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]

CI Games działa w branży gier od 2002 roku, a swoje studia produkcyjne ma w Warszawie, Bukareszcie, Barcelonie oraz Stanach Zjednoczonych. Do flagowych projektów należy seria gier Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen. Spółka w najbliższych latach zamierza rozwijać swoje portfolio o nowe IP.

W październiku CI Games ogłosiło aktualizację strategii rozwoju na lata 2023-2027. Zgodnie z nią, firma zamierza wejść w segment gier Game as a Service wraz z projektem o roboczej nazwie Scorpio. Ponadto, spółka pracuje nad grą z gatunku survival wspólnie z czeskim studiem BatFields. W ramach aktualizacji strategii, spółka chce wejść w segment gier mobilnych czy VR ze swoimi najważniejszymi produkcjami. Zakłada również adaptację swoich tytułów w ramach filmu czy też serialu.

ZMIANA. Z przyczyn technicznych, niezależnych od spółki, nie udało się opublikować w systemie EBI/ESPI raportu za trzeci kwartał przed dzisiejszą sesją giełdową. Raport będzie publiczny po sesji. Webinar został przesunięty na czwartek, 24 listopada 2022 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu CI Games, Markiem Tymińskim oraz wiceprezesem zarządu, Davidem Broderickiem. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe za III kwartał 2022 roku oraz dalsze plany produkcyjne. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru. Spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 24 listopada 2022 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.