Wyniki CI Games za I kwartał 2023 roku [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
30 maj 2023, 09:28

Wyniki CI Games za I kwartał 2023 roku [Webinar z zarządem spółki]

CI Games, spółka z branży gier jest obecna na rynku od 2002 roku. W swoim portfolio ma serię produkcji snajperskich oraz tytuł Lords of the Fallen. 13 października 2023 roku odbędzie się największa premiera z portfolio spółki.

Do premiery Lords of the Fallen zostało kilka miesięcy. Premiera wyczekiwanej gry jest zaplanowana 13 października br. Będzie to największa dotychczas premiera z portfolio spółki, której budżet wyniesie 200 mln zł. Nawiązując do gatunku souls-like, spółka liczy, że nowy tytuł trafi do odbiorców ubiegłorocznego hitu jakim było Elden Ring.

Gra Lords of the Fallen jest już na ostatnim etapie produkcji. Wraz z udostępnieniem nowego trailera CI Games rozpoczęło przedsprzedaż gry. Tytuł ma również otrzymać wersję deluxe oraz kolekcjonerską. Prezes CI Games podkreśla, że ważna w sprzedaży jest nie tylko wersja cyfrowa, ale również pudełkowa. Dlatego obecnie trwają rozmowy z globalnymi sprzedawcami oraz sklepami fizycznymi.

We wtorek, 30 maja 2023 roku o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu CI Games, Markiem Tymińskim i wiceprezesem zarządu, Davidem Broderickiem. Podczas spotkania spółka omówi wyniki finansowe za I kwartał 2023 r. Po prezentacji zaplanowano sesję pytań i odpowiedzi. Webinar zostanie przeprowadzony w języku angielskim.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 30 maja 2023 roku o godzinie 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost