Dywidendy w 2022 roku mogą być naprawdę duże, bo na polskiej giełdzie znowu zrobiło się tanio [Analiza Wideo]

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
09 maj 2022, 11:28

Dywidendy w 2022 roku mogą być naprawdę duże, bo na polskiej giełdzie znowu zrobiło się tanio [Analiza Wideo]

Na polskiej giełdzie znowu zrobiło się tanio, a wyceny i zachowanie rynku sugeruje, że indeksy mogą mieć już najgorsze za sobą. Niewykluczone, że wchodzimy w dobry moment aby znowu zacząć stawiać na dywidendy i spółki dywidendowe.

Polska giełda tania i coraz silniejsza

Ostatni raz z tak niskimi wycenami na GPW, względem generowanych zysków i wypłacanych dywidend, mieliśmy do czynienia w dołku pandemicznym czyli w marcu 2020 roku. Polska giełda zrobiła się znowu tania, pomimo że sytuacja fundamentalna wielu spółek znacząco się od tamtego czasu poprawiła. Dlatego też pomimo że kursy akcji wydają się wyższe realna cena akcji może okazać się w wielu przypadkach niższa.

Na temat tego dlaczego polski rynek giełdowy może mieć już najgorsze za sobą i dlaczego warto zacząć się rozglądać za spółkami dywidendowymi mówimy w najnowszej analizie wideo.

Nabór do Strefy Inwestorów

Rozpoczynamy nabór do Strefy Inwestorów. Będzie on trwać do czwartku, 19 maja 2022 r. do godz. 23:59. To jedyny moment, w którym można dołączyć do grona członków Strefy Inwestorów. Sprawdź szczegóły i dołącz teraz.

Nabór do Strefy Inwestorów 2022

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.