Dolar, frank szwajcarski i akcje w ważnym miejscu - jak inwestować do końca 2023
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
02 maj 2023, 09:22

Dolar, frank szwajcarski i giełda w ważnym miejscu. Plan inwestycyjny do końca 2023 – WIDEO

Dolar, frank szwajcarski jak również indeksy giełdowe znalazły się w ważnym miejscu. O tym jak i w co inwestować, po spektakularnej fali wzrostów na GPW, jakie nastąpiły w ostatnich miesiącach opowiadamy w najnowszej analizie wideo.

Polskie akcje zaliczyły spektakularne wzrosty od jesiennych minimów, a dolar w tym czasie uległ znaczącej przecenie. W tym okresie na wartości stracił również frank szwajcarski. Ten splot wydarzeń sprawił, że polskie akcje przyniosły zagranicznym inwestorom spektakularne zyski. Czy hossa może dalej trwać oraz czy warto obecnie inwestować, gdy rynek zaliczył spektakularne wzrosty, mówimy w najnowszym materiale wideo.

Zobacz także: 6 powodów, że giełda znajduje się w ostatniej fazie spadków i czas zacząć rozglądać się za akcjami – WIDEO

Dolar, frank i akcje w ważnym miejscu

Notowania amerykańskiej i szwajcarskiej waluty, jak również indeksy polskiej giełdy, znalazły się w ważnym miejscu. Po spektakularnych ruchach zaczynają wykazywać sygnały gotowości do potencjalnego zwrotu. O tym jakie są to dokładnie sygnały i w jaki sposób będziemy interpretować te ruchy przedstawiamy w najnowszym wideo.
 


Ruch wzrostowy na polskiej giełdzie, choć procentowo spektakularny, trwa dopiero niecałe 7 miesięcy. Doświadczenie inwestycyjne i statystyka rynków byka podpowiada natomiast, że faza hossy trwa zazwyczaj dużo dłużej. Z drugiej strony nie można zapominać o tym, że żaden rynek nie rośnie bez korekt. Dlatego w tych dwóch rynkowych zasadach upatrujemy obecnie szans inwestycyjnych.

Nabór do Strefy Inwestorów

Nabór do Strefy Inwestorów 2023

Do 11 maja 2023 r. trwa nabór do Strefy Inwestorów. To jedyny moment, w którym można dołączyć do grona członków Strefy Inwestorów. Sprawdź szczegóły i dołącz teraz.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.