Polska giełda rośnie 11 miesięcy. Czy warto jeszcze inwestować w akcje czy fundusze inwestycyjne?
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
04 wrz 2023, 07:01

Polska giełda rośnie 11 miesięcy. Czy warto jeszcze inwestować w akcje?

Indeksy giełdowe w Polsce wyznaczyły dołek 11 miesięcy temu. Od tego czasu indeks WIG wzrósł o ponad 53%. W jakiej sytuacji rynkowej znajduje się obecnie giełda i jak bardzo zaawansowane są wzrosty oceniamy w najnowszej analizie wideo.

Polska giełda w ostatnich 11 miesiącach spektakularnie zyskała na wartości, a mimo to, wciąż nie widać na horyzoncie mocnych napływów do funduszy inwestycyjnych. W tej chwili rośnie zainteresowanie inwestowaniem w obligacje, a akcje wciąż pozostają nieco na uboczu. W którym miejscu znajduje się obecnie rynek i w jakiej fazie wzrostów jest polska giełda, na to staramy się odpowiedzieć w tej analizie wideo.
 

Nabór do Strefy Inwestorów

Nabór do Strefy Inwestorów 2023

Do 14 września 2023 r. trwa nabór do Strefy Inwestorów. To jedyny moment, w którym można dołączyć do grona członków Strefy Inwestorów. Sprawdź szczegóły i dołącz teraz.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.