Ambra konsekwentnie realizuje plan rozwoju - czat inwestorski po wynikach finansowych za rok obrotowy 2016/2017 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
08 wrz 2017, 14:31

Ambra konsekwentnie realizuje plan rozwoju - czat inwestorski po wynikach finansowych za rok obrotowy 2016/2017

Grupa AMBRA to czołowy producent, importer i dystrybutor win w Europie Środkowo-Wschodniej. Działa na czterech rynkach: Polski, Czech, Słowacji i Rumunii. Wśród marek Spółki są takie ikony jak CIN&CIN, DORATO, EL SOL, czy najpopularniejszy w Polsce - CYDR LUBELSKI. Spółka regularnie wypłaca dywidendę i systematycznie zwiększa przychody ze sprzedaży. Już wkrótce, bo 13 września 2017 r. poznamy jej wyniki za rok obrotowy 2016/2017. O nich oraz o innych szczegółach działalności będziemy rozmawiać na czacie, który odbędzie się w czwartek, 14 września 2017 r. o godz. 14:30. Grupę Ambra reprezentować będą Robert Ogór, Prezes Zarządu oraz Piotr Kaźmierczak, Wiceprezes Zarządu.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 14 września 2017 r., o godz. 14:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.