Sytuacja finansowa i perspektywy rozwoju Grupy UNIMOT – czat inwestorski po wynikach finansowych za I kw. 2018 r. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
11 maj 2018, 08:00

Sytuacja finansowa i perspektywy rozwoju Grupy UNIMOT – czat inwestorski po wynikach finansowych za I kw. 2018 r.

UNIMOT jest spółką giełdową, specjalizującą się w obrocie paliwami płynnymi, gazowymi i energią elektryczną. Już 15 maja 2018 r. poznamy jej raport i wyniki finansowe za I kwartał 2018 r. O nich i o perspektywach rozwoju Grupy UNIMOT będzie można porozmawiać z przedstawicielami spółki na czacie inwestorskim, który odbędzie się w piątek,18 maja 2018 r. o godz. 09:00.

W czacie inwestorskim spółkę UNIMOT reprezentować będą Robert Brzozowski, wiceprezes zarządu oraz Marek Moroz, dyrektor ds. strategii i rozwoju. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 18 maja 2018 r., o godz. 09:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.