Czat inwestorski Cherrypick Games– Sytuacja rynkowa i plany przejścia na GPW
Obrazek użytkownika Czaty
10 wrz 2018, 11:06

„My Beauty Spa oraz Crime Stories mają jeszcze większy potencjał komercyjny niż My Hospital” – czat ze spółką Cherrypick Games

Cherrypick Games to spółka gamingowa, specjalizująca się w tworzeniu gier Free2Play. Studio deweloperskie kieruje swoje produkcje przede wszystkim do kobiet. Największe dotychczasowe tytuły Cherrypick Games to „My Hospital" i „Touchdown Hero”. Spółka jeszcze w tym roku planuje przeniesienie notowań na rynek główny GPW – we wrześniu ma złożyć prospekt do KNF.

Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu Cherrypick Games, Marcinem Kwaśnicą, na którym rozmawiać będziemy o bieżącej sytuacji rynkowej i jej wpływie na spółkę, planach przejścia na GPW oraz o najbardziej oczekiwanym projekcie studia, My Beauty Spa: Stars & Stories. Spotkanie odbędzie się w piątek, 14 września 2018 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Czat rozpocznie się w piątek, 14 września 2018 r., o godz. 12:00. Do zadawania pytań zapraszamy jednak już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.