Czat inwestorski GK Immobile – Sytuacja finansowa po wynikach za I kwartał 2019 r.
Obrazek użytkownika Czaty
30 maj 2019, 12:20

Wyniki finansowe za I kwartał 2019 roku Grupy Kapitałowej Immobile oraz perspektywy rozwoju – zapraszamy na czat inwestorski z zarządem spółki

GK Immobile zrzesza branże o dobrych perspektywach rozwoju oraz wysokiej rentowności. Do Grupy należą spółki działające w przemyśle, deweloperce, budownictwie przemysłowym i hotelarstwie. W swojej strategii spółka stawia na pozyskiwanie nowych podmiotów i maksymalne wykorzystywanie ich potencjału. Z sukcesem przejęła i zrestrukturyzowała spółkę przemysłową Projprzem Makrum, a w ostatnim czasie zakończyła proces akwizycji Atrem S.A.

O wynikach finansowych za I kwartał 2019 roku oraz perspektywach rozwoju spółki będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 4 czerwca 2019 r. o godz. 13:00. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie Rafał Jerzy, Prezes Zarządu, Sławomir Winiecki, Wiceprezes Zarządu oraz Piotr Fortuna, Członek Zarządu. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 4 czerwca 2019 r., o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.