Czat inwestorski CreativeForge Games– Sytuacja finansowa i perspektywy rozwoju
Obrazek użytkownika Czaty
01 wrz 2019, 11:43

Perspektywy rozwoju spółki CreativeForge Games – zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu, Piotrem Karbowskim

CreativeForge Games to studio deweloperskie wchodzące w skład grupy kapitałowej PlayWay. Spółka tworzy własne gry zarówno na komputery PC jak i konsole. Do ich najpopularniejszych produkcji należy „Hard West” oraz „Phantom Doctrine”. CreativeForge Games specjalizuje się w segmencie szeroko pojętych gier taktyczno-strategicznych. Spółka współpracowała z globalnymi wydawcami przy tworzeniu swoich produkcji.

O aktualnej sytuacji producenta gier i perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się we wtorek, 3 września 2019 r., o godz. 12:00. Podczas spotkania spółkę reprezentować będzie prezes zarządu, Piotr Karbowski. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 3 września 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.