Wyniki finansowe Grupy UNIMOT za 2019 rok – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
25 mar 2020, 09:02

Wyniki finansowe Grupy UNIMOT za 2019 rok – czat z zarządem spółki

Grupa UNIMOT jest niezależnym importerem paliw ciekłych i gazowych. Spółka działa już na rynku paliwowym ponad 25 lat i należy do stowarzyszenia AVIA International. Marka UNIMOT znalazła się w tym roku wśród najsilniejszych marek biznesowych na polskim rynku i została wyróżniona tytułem Business Superbrands 2020. Według szacunkowych wyników finansowych za 2019 rok, spółka odnotowała najlepszy rok w historii, a przychody przekroczyły 4,4 mld zł.

Ostatnio spółka TRADEA należąca Grupy UNIMOT, została członkiem giełdy Nasdaq. Dzięki temu będzie mogła handlować energią elektryczną na rynku skandynawskim. Działalność rozpocznie już w II kwartale 2020 roku.

O wynikach finansowych za 2019 rok będzie można porozmawiać z prezesem zarządu Grupy UNIMOT, Adamem Sikorskim oraz wiceprezesem zarządu ds. finansowych, Markiem Morozem. Spotkanie odbędzie się w piątek, 27 marca 2020 r. o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 27 marca 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.