Wyniki finansowe Grupy UNIMOT za I kwartał 2020 roku oraz perspektywy rozwoju – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
19 maj 2020, 08:33

Wyniki finansowe Grupy UNIMOT za I kwartał 2020 roku oraz perspektywy rozwoju – czat z zarządem spółki

Grupa UNIMOT działa na rynku paliwowym już ponad 25 lat i należy do stowarzyszenia AVIA International. Spółka rozwija swoją działalność w sektorach paliw ciekłych, gazowych i energii elektrycznej. Pomimo pandemii COVID-19, Grupa UNIMOT uruchomiła kolejne stacje paliw AVIA w Polsce. Według szacunkowych wyników za I kwartał 2020 roku, skonsolidowana EBITDA skorygowana osiągnęła najwyższy poziom w historii spółki i wyniosła 33,5 mln zł.

Grupa UNIMOT w ostatnich dniach rozpoczęła realizację dostaw ropy naftowej na rynek Europy Środkowej. Łączna wielkość realizowanych dostaw to 1,2 miliona baryłek. Dzięki swojemu doświadczeniu, spółka jest w stanie przeprowadzać także transakcje tradingowe, których przedmiotem jest ropa naftowa.

O wynikach finansowych za I kwartał 2020 roku, aktualnej sytuacji oraz perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu Grupy UNIMOT, Adamem Sikorskim, wiceprezesem zarządu ds. finansowych, Markiem Morozem oraz wiceprezesem zarządu ds. handlowych, Robertem Brzozowskim. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 maja 2020 r. o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 21 maja 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.