Relacja z czatu z zarządem SimFabric - W najbliższych latach Zarząd będzie się starał pozyskać jak największa liczbę umów z globalnymi wydawcami na projekty własne
Obrazek użytkownika Czaty
13 lis 2020, 17:07

„W najbliższych latach Zarząd będzie się starał pozyskać jak największą liczbę umów z globalnymi wydawcami na projekty własne” - relacja z czatu z zarządem SimFabric

W piątek, 13 listopada 2020 r. odbył się czat inwestorski z prezesem zarządu SimFabric, Julią Leszczyńską oraz przewodniczącym Rady Nadzorczej, Emilem Leszczyńskim. Podczas spotkania rozmawialiśmy o wynikach finansowych za III kwartał 2020 roku. Inwestorzy zadawali również pytania o plan premier, umowę z Koch Media oraz przejście na główny rynek GPW. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem - udział wzięło 1300 osób, a zarząd odpowiedział na blisko 30 pytań. Zapraszamy do lektury całej relacji z czatu.

Obrazek użytkownika Janusz Maruszewski
Janusz Maruszewski

Zapraszamy na czat inwestorski z zarządem spółki SimFabric - Julią Leszczyńską, prezes zarządu oraz Emilem Leszczyńskim, członkiem Rady Nadzorczej. Na spotkaniu porozmawiamy o wynikach finansowych za III kwartał 2020 roku oraz planach rozwoju na rynku gier.

 

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 13 listopada 2020 r. o godz. 11:00. Już teraz zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem poniższego formularza.

 

W przypadku chęci zadania kilku pytań, prosimy je zadawać pojedynczo i za każdym razem klikać przycisk "Wyślij". Ułatwi to przedstawicielom spółki odpowiadanie na pytania.

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Julia Leszczyńska: Dzień dobry, zapraszamy do zadawania pytań. Postaramy się na wszystkie odpowiedzieć. Dzisiaj czat będzie trwał 1,5 godziny do godziny 12.30.

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Emil Leszczyński: Dzień dobry.

Obrazek użytkownika Anonim
Inwestor

Jak państwo oceniają raport za 3 kwartał 2020?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Uważamy go za bardzo udany. Wypracowanie 5,92 mln przychodów ze sprzedaży produktów i zysku na poziomie 1 mln złotych to bardzo dobre osiągnięcie po zaledwie 3 kwartałach. To ponad dwukrotnie więcej niż w całym zeszłym roku, a przed nami jeszcze 4 kwartał, który zawsze był w branży gier najintensywniejszy i z najmocniejszym potencjałem przychodów i zysków. Zysk w samym 3 kwartale to ponad 666.000 złotych, w zestawieniu z analogicznym okresem rok temu to wzrost do 920% rr. Spółka jak widać przyspiesza z roku na rok, zarówno pod względem wzrostu przychodów, jak i zysków.
Na koniec 3 kwartału udało nam się wypracować ponad 3,5 mln złotych wolnych środków pieniężnych na koncie Spółki, co pozwoli na kolejne inwestycje w nowe projekty, spółki zależne, ale także na akwizycję nowych zespołów developerskich. Utrzymanie takiej dynamiki wzrostu wolnych środków pieniężnych przybliża nas także do opracowania polityki dywidendowej w przyszłym roku. To był bardzo udany kwartał i pierwsze 9 miesięcy tego roku, a przed nami jeszcze lepszy kwartał 4.

Obrazek użytkownika Anonim
mdm44

Dzień Dobry,

 

Gratuluje udanego III kw - i tutaj pytanie o prognozy na kwartał IV i ew. na przyły rok - czy należy spodziewać sie podobnej dynamiki wzrostu?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Dziękujemy za gratulacje. Nie prognozujemy przyszłych kwartałów, ale już po pierwszym miesiącu IV kwartału wiemy, że dynamika wzrostu przychodów i zysków jest nadal wysoka. Dodatkowo czeka nas okres świąteczny w którym gry sprzedawały się w ubiegłych latach zawsze bardzo dobrze.
Dodatkowo IV kwartał zapowiada się ogólnie dynamicznie, świat gamingowy czeka na premierę nowych konsol - Xbox Series X i PS5. SimFabric również jest na te nadchodzące premiery przygotowany i każda gra, która pojawia się na PS4 i Xbox One, jest również kompatybilna na platformach nowej generacji.

Obrazek użytkownika Anonim
poks

Dzień dobry,
Jaką wartość przychodów w III kwartale zaksięgowano z tytułu otrzymania zaliczek od Koch Media?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Umowa z Koch Media GmbH, jak większość tego typu umów objęta jest ścisłą klauzulą o poufności i nie możemy zdradzać informacji dotyczących planu przelewanych zaliczek z tytułu tej umowy. Możemy powiedzieć, że umowa jest realizowana bardzo dobrze, a Zarząd SimFabric jest na tyle zadowolony z pozytywnych efektów kontraktu, że podjął decyzję o zmianie polityki dotyczącej produkcji własnych, właśnie w oparciu o umowy z globalnymi wydawcami. W najbliższych latach Zarząd będzie się starał pozyskać jak największa liczbę umów z globalnymi wydawcami na projekty własne.

Obrazek użytkownika Anonim
Jakub

Dzień dobry

 

Jak oceniają Państwo sytuację finansową firmy.
Jak zminiiło się zatrudnienie w firmie w ostatnich 3 miesiącach ?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Sytuacja jest bardzo dobra. Odnotowaliśmy zarówno wzrost przychodów, jak i zysków na poziomie kilkukrotnie wyższym niż w ubiegłym roku. Wypracowaliśmy także na koniec 3 kwartału 3,5 mln złotych wolnych środków pieniężnych. Spółka nie ma żadnych kredytów, ani zaległości podatkowych i może skupić się na dalszym rozwoju, tworzeniu kolejnych projektów, zakładaniu spółek zależnych i ewentualnie akwizycjach nowych zespołów developerskich.
Poziom zatrudnienia pozostał na takim samym poziomie jak w poprzednim kwartale, natomiast nastąpiła reorganizacja pod kątem naszych największych tytułów, realizowanych z globalnym wydawcą. Doszły też nowe osoby w Spółkach zależnych MobileFabric i VRFabric.

Obrazek użytkownika Anonim
Max

Według wcześniejszych założeń spółka zależna MobileFabric miała wydać w 4 kwartale tego roku Tfiefa na mobile
Jak idą postępy prac i czy termin wydania do końca tego roku jest realny.

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Postępy prac idą bardzo dobrze. O potwierdzonej dacie premiery gry Thief Mobile Simulator poinformujemy w komunikacie ESPI. Rozpoczęcie działań marketingowych i sprzedażowych planujemy jeszcze w tym roku.

Obrazek użytkownika Anonim
Małgorzata

Budowa centrum miała być finansowana z udziałem dotacji UE, wniosek odrzucony we wrześniu. Dlaczego w umowie przedwstępnej z października spółka nadal powołuje się na odrzucony wniosek?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Konkurs na grant na Centrum Badawczo Rozwojowe formalnie jeszcze się nie zakończył. Spółka czeka na finalne wyniki wraz z oficjalnym pismem opisującym uzasadnienie wyników konkursu. Oficjalne pismo z uzasadnieniem wyników, według informacji z Ministerstwa, Spółka ma otrzymać do końca listopada. Po jego otrzymaniu Spółka przeanalizuje je i albo złoży odwołanie od decyzji, albo złoży jeszcze raz wniosek. Ta procedura wymaga czasu i to niezależnego od Spółki, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie równolegle umowy z funduszem ASI Gaming Investment Group.

Obrazek użytkownika Anonim
Ela

Czy planowane wejscie SimFabric na rynek glówny dojdzie do skutku w tym roku lub roku 2021?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Przejście na rynek główny planowane jest na przyszły rok i wydaje nam się to realne.

Obrazek użytkownika Anonim
poks

Dzień dobry,

 

Jak oceniają Państwo sprzedaż Farm Mechanic Simulator i Truck Mechanic Simulator (ile sztuk tych gier zostało sprzedanych)? Czy nie uważają Państwo że cena za te gry (które bardziej przypominają darmowe gry na telefon) na poziomie 27,99 EUR delikatnie mówiąc zbyt wysoka?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Farm Mechanic Simulator i Truck Mechanic Simulator sprzedają się bardzo dobrze. W zasadzie jak większość symulatorów z naszego portfolio, obie gry zwróciły koszty portowania i marketingu w ciągu pierwszego tygodnia. Cena dla obu gier nie odbiega od cen innych naszych symulatorów na konsolę Nintendo Switch i jest zgodna z założeniami sprzedażowymi w sklepie Nintendo eShop. Dzięki takiemu pozycjonowaniu dwa symulatory Farm Expert 2019 oraz Construction Machines Simulator odniosły sukces najpierw w wersjach cyfrowych, a w tym roku w wersjach pudełkowych. Wygląda na to, że Farm Mechanic Simulator i Truck Mechanic Simulator powtórzą sukces sprzedażowy swoich poprzedników. Cena jest akceptowana przez rynek a to jest najważniejsze.

Obrazek użytkownika Anonim
tomek

Co bylo przyczyną tak radykalnego spadku kursu, podczas gdy WIG Games szedl na szczyty.

 

Tomek

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Przypuszczamy, że wyniknęło to ze zmiany polityki informacyjnej spółki . W Spółce, jak Państwo zobaczą w raporcie za 3 kwartał, dzieje się bardzo dobrze. Przyspieszamy zarówno pod względem zwiększających się przychodów, jak i zysków. Spółka wypracowała 3,5 mln złotych środków pieniężnych na koncie. Realizuje duże kontrakty. Przewodniczący Rady Nadzorczej regularnie dokupuje akcje SimFabric. Wiemy, że w Spółce dzieje się bardzo dobrze, wiemy, jak duże plany chcemy zrealizować i je realizujemy, liczymy, że rynek to doceni.

Obrazek użytkownika Anonim
agh

Dzień dobry,

 

Playway uruchomił platformę do pozyskiwania pomysłów na przyszłe gry produkowane w grupie (Pway). Czy mieliście już okazję zapoznać się z tymi pomysłami lub też planujecie zrobić to w przyszłości?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Jesteśmy zainteresowani tą platformą już od zeszłego roku jak PlayWay rozpoczął do niej przygotowania i od samego początku deklarowaliśmy chęć uczestnictwa w tym projekcie. Czekamy na pełne uruchomienie platformy i zamierzamy w nim wziąć udział, jako odbiorca pomysłów uczestników.

Obrazek użytkownika Anonim
Marcel

Jaki kurs akcji jest przewidywany w momencie wejścia na główny parkiet?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Nie robimy takich przewidywań. Decyzja o przejściu na parkiet główny GPW została podjęta przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy w czerwcu tego roku i Zarząd ma pełne umocowanie do przeprowadzenia takiej procedury.

Obrazek użytkownika Anonim
Marcel

Czy są w planach kolejne lock-upy na akcjach głównych udziałowców tak aby zwiększyć wiarygodność, która w ciągu ostatnich miesięcy została mocno nadwyrężona?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Najwięksi akcjonariusze mają lockup na 12 miesięcy od dnia debiutu i w tej kwestii nic się nie zmieniło. Podtrzymują oni wcześniejsze zapewnienia o pozostaniu w Spółce na lata. Przewodniczący Rady Nadzorczej regularnie dokupuje akcje. A razem z Prezes Zarządu inwestuje własne środki w Spółki zależne. Ostatnie dwie bardzo udane emisje w spółkach zależnych SimFabric S.A.: w MobileFabric S.A. oraz VRFabric S.A. na łączną sumę ponad 7 mln złotych wskazują, że zaufanie akcjonariuszy do Spółki i do grupy kapitałowej SimFabric jest wysokie.

Obrazek użytkownika Anonim
Marcel

Kiedy finalnie będą bestsellerowe produkcje?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Niestety przepis na bestseller to marzenie wszystkich twórców. Mamy szczęście, że
wszystkie dotychczasowe gry z portfolio SimFabric zwróciły się po pierwszym tygodniu, a czasami weekendzie od premiery i sprzedają się bardzo dobrze. O czym świadczą zarówno raporty za drugi kwartał, jak i opublikowany dzisiaj raport za trzeci kwartał. Z pewnością gry, na które podpisaliśmy umowy z globalnym wydawcą mają największy potencjał sprzedażowy, ale o nich będziemy mogli dopiero poinformować po uruchomieniu kampanii światowej przez naszego globalnego partnera. Do tego czasu musimy zachować zapis o poufności.

Obrazek użytkownika Anonim
Emi

Witam, jak wyglądają obecnie prace nad grą Farm&Fix 2020? Jakie nadzieje spolka wiąże z tą grą spośród innych swoich produkcji? Jaki będzie budżet przeznaczony na tą grę i jak to wygląda z innymi grami? Kiedy zobaczymy jakiś gameplay z tej gry?

 

Dziękuję i pozdrawiam

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Prace są bardzo zaawansowane. Przy okazji uruchomienia działań marketingowych, będziemy pokazywać gameplay. Nie wykluczamy udziału w największych imprezach branżowych, aby zaprezentować grę graczom na świecie, a także umożliwić zagranie w wersję demonstracyjną. Jednak o szczegółach poinformujemy, jak wszystko będzie gotowe. Pandemia pokrzyżowała plany większości organizatorów największych imprez gamingowych na świecie, ale mamy nadzieję, że już niedługo po wynalezieniu skutecznej szczepionki na koronawirusa sytuacja wróci do normy.

Obrazek użytkownika Anonim
Marcel

Czy i kiedy przypuszczają Państwo, że kurs wróci na poziom 60-70 zł za akcje?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Nie prowadzimy takich przypuszczeń. Z pokorą przyjmujemy zarówno duże wzrosty kursu, jak i spadki, akceptując decyzje inwestycyjne akcjonariuszy. Przewodniczący Rady Nadzorczej Emil Leszczyński regularnie dokupuje akcje SimFabric S.A., uważając je za doskonałą lokatę kapitału. Wraz z Prezes Zarządu inwestuje w Spółki zależne grupy kapitałowej SimFabric.

Obrazek użytkownika Anonim
Daniel

Kiedy jest przewidziany debiut na NewConnect spółek zależnych MobileFabric i VRfabric oraz czy będzie jakaś emisja akcji dla inwestorów indywidualnych przed ich upublicznieniem ???

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Debiut na NewConnect MobileFabric S.A. oraz VRFabric S.A. planowany jest na czwarty kwartał 2021 roku, ale zastrzegamy sobie prawo do zmiany decyzji. W pierwszym kwartale przyszłego roku planowana jest emisja dla inwestorów indywidualnych w obu Spółkach zależnych po wydaniu pierwszych gier: Thief Simulator Mobile przez MobileFabric S.A. oraz Train Mechanic Simulator VR przez VRFabric S.A. Sukces obu gier wyznaczy zarówno cenę akcji dla poszczególnych emisji, jak i ich wielkość. Żyjemy w niepewnych czasach i chociaż obecnie mają one niewielki wpływ na działanie firmy, to musimy wziąć je pod uwagę i być ostrożnymi w deklarowaniu zdarzeń przyszłych.

Obrazek użytkownika Anonim
Akcjonariusz

Dlaczego tyle planowanych premier do 2020 się nie odbyło? Pani Emilo na ostatnim czacie mówiła Pani,że akcje będą warte 150 i znowu otworzy Pani szampana znanej marki...Co Pani teraz otworzy przy obecnym kursie?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Rozumiemy, że chodzi Panu o Emila Leszczyńskiego - Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Prezesem jest Julia Leszczyńska. Nie będziemy komentować kursu. Natomiast Przewodniczący Rady Nadzorczej regularnie dokupuje akcje SimFabric, traktując je jako bardzo dobrą lokatę kapitału na przyszłość.
Nie wszystkie gry są gotowe, to prawda, ale do końca roku mamy nadzieję mieć jeszcze kilka premier. O ich datach będziemy informować w raportach bieżących ESPI.

Obrazek użytkownika Anonim
Spanien

Kiedy pierwsza gra :) ?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

W ciągu 4 lat istnienia Spółki wydaliśmy ponad 30 gier, w tym 13 w tym roku. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie zamieściliśmy informacje o wydanych lub wyprodukowanych przez SimFabric produkcjach.
Poniżej lista produkcji, które wydaliśmy w tym roku:
- Saboteur SiO – PC/Steam
- Farm Expert 2019 Nintendo Switch – Box Europe
- Farm Expert 2019 Nintendo Switch – Box Walmart USA
- Farm Expert 2020 Nintendo Switch – Retail codes Box
- Saboteur SiO – Nintendo Switch
- Lust for Darkness: Dawn Edition – Nintendo Switch
- Construction Machines Simulator – Nintendo Switch Box
- Farm Mechanic Simulator – Nintendo Switch
- Truck Mechanic Simulator – Nintendo Switch
- Saboteur! – PS4
- Saboteur II: Avenging Angel – PS4
- Mad Age & This Guy – PS4
- Lust for Darkness – PS4

Obrazek użytkownika Anonim
Piotr

Dzień dobry,
Chciałem zapytać o to czy pieniądze z umowy z Koch zostały uwzględnione w raporcie w pozycji sprzedaży gier ? Czy tez w jakiejś innej pozycji raportu ?
Sprzedaż jest bardzo wysoka, a nie wydali państwo aż tak wiele gier - skąd taka kwota

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Jest to synergia działań firmy ze światowymi wydawcami, utrzymanie w ryzach kosztów stałych i prowadzonych działań marketingowych. Spółka realizuje sprzedaż produktów w ramach 3 filarów Strategii Zrównoważonego Rozwoju, jakimi są: produkcja gier własnych, usługi portowania i wydawania gier na konsole oraz usługi i działalność badawczo-rozwojowa. Wysokie wpływy ze sprzedaży produktów to łączna suma pochodząca z tych trzech filarów działalności SimFabric S.A. W najbliższych kwartałach dojdą jeszcze wpływy ze Spółek zależnych MobileFabric S.A. oraz VRFabric S.A.

Obrazek użytkownika Anonim
Waldorf

Czy planują Państwo dalszą dywersyfikację usług i produktów spółki np. wejście w przestrzeń e-commerce B2B lub B2C ?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Tak, zdecydowanie myślimy o dalszej dywersyfikacji usług i produktów spółki. Ze względu na wypracowane wolne środki, zastanawiamy się nad dalszą rozbudową grupy kapitałowej SimFabric o kolejne spółki zależne, działające na styku gier, symulatorów, IT i usług badawczo-rozwojowych. E-commerce jest w kręgu naszych zainteresowań. Mamy na pokładzie jednego z większych specjalistów sprzedażowych w Polsce.
Ale nie chcemy obiecywać na wyrost, więc o kolejnych krokach będziemy informować w miarę ich realnego terminu realizacji, przed nami czwarty kwartał 2020 roku który mamy nadzieję nie będzie rozczarowujący.

Obrazek użytkownika Anonim
Aleksander

Czy do końca bieżącego roku planujecie Państwo jeszcze jakieś duże wydarzenie - znaczące z perspektywy finansowej Spółki?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Tak, prosimy uważnie śledzić raporty bieżące ESPI.

Obrazek użytkownika Anonim
Wil

Jaka kwota dywidendy jest planowana i w jakim miesiacu?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Na razie Spółka nie prowadzi polityki dywidendowej. Ze względu na wzrastającą ilość wolnych środków pieniężnych na koncie spółki Zarząd zastanawia się nad przygotowaniem takiej polityki w przyszłym roku. W drugim kwartale 2020 roku wolnych środków pieniężnych było 2 mln, na koniec trzeciego kwartału było to już 3,5 miliona złotych. Przy zachowaniu takiej dynamiki wzrostu wolnych środków do końca tego roku, Zarząd planuje przygotowanie polityki dywidendowej. Ale o tym będziemy informować post-factum, jak taka polityka zostanie przedstawiona i zatwierdzona w Spółce.

Obrazek użytkownika Anonim
Jakub

Jak firma zabezpiecza się przed spadkiem Dolara w stosunku PLN

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Większość wpływów mamy w EUR i stosujemy się do zaleceń naszych doradców finansowych. Jak dotąd wahania kursu EUR są dla spółki bardzo korzystne.

Obrazek użytkownika Anonim
Bartek

Panie Emilu,
będzie szampan na sylwestra?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Tak, na pewno - jak co roku.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Dzień dobry,

 

gratuluję wyników i szeregu nowych projektów wierząc w ich sukces. Który z nich jest najbardziej obiecujący finansowo?

 

Ile akcji dotychczas dokupili po debiucie Zarządzający i nadzorujący Spółkę?

 

Czy główny akcjonariusz (PW) również deklaruje trzymanie akcji na lata? i co to konkretnie oznacza "na lata"?

 

Wskaźnik P/E jest wysoki, kiedy spodziewać się wzrostu zysku/przychodów do wysokiego poziomu, takiego aby Sim Fabric jeszcze bardzie cenowo stał się atrakcyjny na rynku?

 

Serdecznie pozdrawiam.

 

Inwestor rozważający wejście w akcjonariat Spółki.

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Cieszymy się z nowego inwestora i zapraszamy do śledzenia informacji na bieżąco. Spodziewamy się równie dobrego następnego kwartału Proszę zwrócić uwagę na czynniki wyróżniające naszą spółkę czyli 5 filarów, które gwarantują bezpieczny i stabilny rozwój. Nasze przedsięwzięcia to nie tylko gry, ale też usługi portowania, B + R i rozwój gier na urządzenia mobilne oraz gogle wirtualnej rzeczywistości.

 

Najbardziej obiecujące są: Farm&Fix 2020, ElectriX, House Designer oraz Cthulhu: Books of Ancients i Moon Village. Nad wszystkimi bardzo intensywnie pracujemy.
Od debiutu jedynym dokupującym akcje jest Przewodniczący Rady Nadzorczej Emil Leszczyński do pierwotnego pakietu 1.000.000 akcji dokupił łącznie do dzisiaj 39.000 akcji. Przewodniczący, tak jak pozostali najwięksi akcjonariusze nie sprzedali ani jednej akcji i zamierzają pozostać w Spółce na lata.
Tak, PLW nadal deklaruje pozostanie na lata. Oznacza to na okres większy niż 12 miesięczny lockup. Dla Prezesa Zarządu i Przewodniczącego Rady Nadzorczej to oznacza okres dłuższy niż najbliższe 10 lat.
Wzrost przychodów SimFabric odnotowuje z kwartału na kwartał i z roku na rok. W tym kwartale odnotowaliśmy wzrost zysków o 920% rr. Wzrost przychodów po trzech kwartałach przekroczył ponad 200% przychodów za cały zeszły rok. Czwarty kwartał zapowiada się równie dynamicznie. Dodatkowo uruchamiane są spółki zależne, które także powinny poprawić wyniki skonsolidowane grupy kapitałowej.
Jesteśmy dobrą inwestycją o czym regularnie daje znać zarówno Zarząd w kolejnych raportach kwartalnych, jak i Przewodniczący Rady Nadzorczej dokupujący pakiety akcji. Dzisiaj nabył kolejny pakiet, zaraz po publikacji raportu i zakończeniu tym samym okresu zamkniętego dla przedstawicieli organów zarzadczych SimFabric.

Obrazek użytkownika Anonim
Kasia

Czy nie lepiej zmienić dary grę na steam i państwa stronie ... na np. Tba?
Zamiast wzbudzać niedotrzymywanie nadzieje ?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Tak, właśnie tak daty zostały zmienione. O potwierdzonych premierach będziemy komunikować wyłącznie przez raporty bieżące ESPI.

Obrazek użytkownika Anonim
Tom

Czy planowana jest emisja nowych akcji SIMFABRIC?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Nie, nie planujemy nowych emisji w SimFabric. Jedyne planowane emisje to w spółkach zależnych. Ostatnie bardzo udane dwie emisje w MobileFabric S.A. i VRFabric S.A. zakończyły się bardzo wysoką kwotą ponad 7 mln złotych pozyskanych od Funduszu i inwestorów indywidualnych.

Obrazek użytkownika Anonim
Aleksander

Czy chcielibyście Państwo coś powiedzieć akcjonariuszom, którzy wciąż wierzą w sukces Spółki i od lipcowego spadku nadal inwestują w SimFabric?

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Żeby nadal wierzyli w Spółkę tak jak jej najwięksi akcjonariusze i założyciele, którzy mają w planach pozostać w Spółce na lata i mocno pracują na wzrosty przychodów i zysków. Jak zobaczymy po dzisiejszym raporcie za 3 kwartał tego roku, wyniki są bardzo dobre i z kwartału na kwartał powinny być jeszcze lepsze. Pracujemy na rozwój Spółki i na wypracowanie zysków, którymi w niedalekiej przyszłości chcemy podzielić się z inwestorami w formie dywidendy. SimFabric S.A. i grupa kapitałowa SimFabric to projekt na długie lata i w ten sposób warto go postrzegać przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Obrazek użytkownika SimFabric
SimFabric

Szanowni Państwo,

 

bardzo dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie czatem i bardzo dużą ilość zadanych pytań. Niestety harmonogram dzisiejszego dnia zmusza nas do zakończeniu czatu, na którym według wskazań portalu pojawiło się przeszło 1200 uczestników - o ponad 200 osób więcej niż na poprzednim czacie.

 

Nie udało nam się odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale mamy nadzieję, że te najważniejsze dotyczące bardzo dobrego raportu za 3 kwartał i dalszych planów SimFabric zostały poruszone.

 

Zapraszamy na kolejne czaty inwestycyjne. Kolejny dzisiaj o 14.00 na portalu SII.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Julia Leszczyńska - Prezes Zarządu
Emil Leszczyński - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.