Oferta publiczna akcji OZE-Biomar S.A. – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
09 lip 2021, 06:00

Oferta publiczna akcji OZE-Biomar S.A. – czat z zarządem spółki

OZE-Biomar S.A. to spółka z wieloletnim doświadczeniem na rynku fotowoltaiki. Firma należy do polskiej Grupy Kapitałowej Sunrise Energy. Spółka osiągnęła 5. miejsce w Polsce pod względem zainstalowanej mocy instalacji fotowoltaicznych, co przekłada się na blisko 6% udział w krajowym rynku w 2019 roku.

OZE-Biomar S.A. oferuje kompleksowe usługi: od planu, poprzez projektowanie i pozyskanie finansowania oraz instalację, do opieki posprzedażowej i umożliwienia nadzorowania stanu instalacji fotowoltaicznych przez klienta. W swojej szerokiej ofercie posiada również wiele innych produktów i usług – m.in. pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych czy magazyny energii. Do tej pory OZE Biomar obsłużył już ponad 7000 klientów w kraju i za granicą. Klientami firmy są zarówno odbiorcy indywidualni, jak też biznesowi czy gospodarstwa rolne.

Aktualnie trwa oferta publiczna akcji spółki, w ramach której zamierza pozyskać do 11 mln zł. Celem emisji jest przede wszystkim zdobycie finansowania na utrzymanie dynamicznego wzrostu skali działalności oraz zasilenie kapitału obrotowego.

O tym, dlaczego warto zainteresować się ofertą OZE-Biomar S.A. będzie można porozmawiać z Prezeską Zarządu spółki, Ewą Szawłowską oraz Dyrektorem Operacyjnym, Piotrem Stańskim. Spotkanie odbędzie się w piątek 9 lipca 2021 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 9 lipca 2021 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.