Szacunkowe wyniki Grupy CCC za II kwartał 2021/22 oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Marcinem Czyczerskim
Obrazek użytkownika Czaty
06 sie 2021, 06:00

Szacunkowe wyniki Grupy CCC za II kwartał 2021/22 oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Marcinem Czyczerskim

CCC S.A. jest jedną z największych europejskich spółek w segmencie obuwia i udziałowcem większościowym eobuwie.pl. Grupa CCC jest obecna w 29 krajach – w 22 sprzedaż prowadzona jest w 992 sklepach stacjonarnych, a w 18 poprzez kanał online pod markami CCC, eobuwie.pl, Modivo, HalfPrice, DeeZee, Gino-Rossi.

W tym roku Grupa CCC uruchomiła nowy koncept – HalfPrice. Pierwsze sklepy zostały otwarte w maju br., a do końca roku spółka planuje otworzyć około 60 salonów w całej Polsce.

Grupa zakończyła II kwartał roku obrotowego 2021/2022 (maj-lipiec) rekordowymi przychodami ze sprzedaży na poziomie przeszło 2 mld zł oraz ich wzrostem o 40% rdr. Wpływ na osiągnięcie takiego wyniku miała odbudowa sprzedaży w sklepach stacjonarnych, ale również większe zaangażowanie w sprzedaż przez kanał e-commerce. W II kwartale Grupa odnotowała wynik EBITDA na poziomie 250 mln zł, co przełożyło się na solidną, dwucyfrową marżę (12%).

O szacunkowych wynikach finansowych za II kwartał 2021/22, aktualnej sytuacji rynkowej oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać podczas czatu inwestorskiego z prezesem zarządu spółki, Marcinem Czyczerskim. Spotkanie odbędzie się w piątek, 6 sierpnia 2021 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 6 sierpnia 2021 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.