Wyniki finansowe InventionMed za III kwartał 2021 roku – czat z prezesem zarządu, Tomaszem Kierulem
Obrazek użytkownika Czaty
18 lis 2021, 06:30

Wyniki finansowe InventionMed za III kwartał 2021 roku – czat z prezesem zarządu, Tomaszem Kierulem

InventionMed tworzy symulatory medyczne w technologii wirtualnej rzeczywistości w dziedzinie dermatologii klinicznej oraz estetycznej. Spółka działająca w segmencie medycznym jest notowana na rynku NewConnect.

Spółka opracowała innowacyjną na skalę światową technologię podwójnej immersji, która łączy w sobie cyberprzestrzeń oraz percepcję czucia. Technologia ta pozwala na realne odczucia tj. dotyk, czy opór przy zastosowaniu technologii VR. Flagowym projektem rozwijanym przez InventionMed jest TutorDerm, czyli symulator oraz aplikacja które umożliwiają wykonanie działań niezbędnych w leczeniu poszczególnych schorzeń dermatologicznych.

InventionMed planuje budowę „wirtualnego szpitala”, czyli Centrum Innowacyjnych Symulacji Medycznych VR i AR w Bydgoszczy. Ma to być miejsce wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne i prototypowe symulatory medyczne w oparciu o VR i AR oraz autorską technologię InventionMed - podwójną immersję.

15 listopada spółka publikuje wyniki finansowe za III kwartał 2021 roku. O nich oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Tomaszem Kierulem. Spotkanie odbędzie się czwartek, 18 listopada 2021 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 18 listopada 2021 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.