Wyniki finansowe PCC Exol za III kwartał 2021 roku – czat z wiceprezesem zarządu, Rafałem Zdonem
Obrazek użytkownika Czaty
23 lis 2021, 12:00

Wyniki finansowe PCC Exol za III kwartał 2021 roku – czat z wiceprezesem zarządu, Rafałem Zdonem

PCC Exol prowadzi działalność na rynku środków powierzchniowo czynnych. Siedziba firmy znajduje się Brzegu Dolnym, gdzie umiejscowiona jest również produkcja. Ponadto, w 2011 uruchomiona została wytwórnia w Płocku. Od 2012 na GPW notowane są akcje spółki, a od 2016 także jej obligacje.

Grupa PCC EXOL zamknęła trzy kwartały br. rekordowymi przychodami ze sprzedaży w wysokości blisko 575 mln zł oraz rekordowym poziomem blisko 60 mln zł zysku EBITDA. Marża brutto na sprzedaży uzyskała poziom blisko 18%. Wzrost przychodów to efekt zarówno większego wolumenu o ponad 8%, jak i wyższych cen sprzedaży, które podążają za cenami surowców.

O wynikach finansowych za III kwartał 2021 roku oraz aktualnej sytuacji PCC Exol będzie można porozmawiać z wiceprezesem zarządu spółki, Rafałem Zdonem. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 23 listopada 2021 r. o godz. 13:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 23 listopada 2021 r. o godz. 13:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.