Wyniki finansowe spółki Ekopol Górnośląski Holding za I kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju - czat z prezesem zarządu

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Czaty
11 maj 2022, 06:30

Wyniki finansowe spółki Ekopol Górnośląski Holding za I kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju - czat z prezesem zarządu

Ekopol Górnośląski Holding to wiodący dostawca technologii do zarządzania gospodarką paliwową przedsiębiorstw, który zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, od dostaw paliw płynnych, przez montaż mikrostacji, po implementacje technologii do zarządzania surowcem. 

Ekopol Górnośląski Holding S.A. to właściciel innowacyjnej platformy Mikrostacje.pl do efektywnego zarządzania gospodarką paliwową, lokalizacją floty firmowej czy rejestracją czasu pracy pracowników. Spółka stanowi unikalne połączenie ponad 30-letniego doświadczenia w segmencie paliw płynnych wraz z nowoczesnym podejściem i wykorzystaniem nowych technologii w tradycyjnej branży.

Ekopol Górnośląski Holding, od 2008 roku jest notowana na rynku NewConnect. W planach spółki jest wejście na Rynek Główny GPW. 11 maja Grupa opublikuje wyniki za I kw. br.

Spółka 2021 rok zamknęła z przychodami ze sprzedaży na poziomie 239,5 mln zł, czyli ponad 90% wzrostem r/r. Zysk netto wyniósł 4,2 mln zł, co oznacza 500% wzrost względem 2020 roku.

O wynikach za I kwartał i perspektywach rozwoju na rynku paliwowym będzie można porozmawiać z prezesem zarządu Ekopol Górnośląski Holding, Andrzejem Piecuchem. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas trwania czatu.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 11 maja 2022 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.